Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Faith (Spoiler Konusu)


clock08-15-2012, 08:32 PM
Yorum: #1
Faith (Spoiler Konusu)

[Resim: image00001vz.jpg]

Kore'de yeni yayınlanmaya başlayan Faith dizisi için görüşlerimizi bu konu altında paylaşalım.
clock08-15-2012, 08:36 PM
Yorum: #2
Lee Min Ho çok tatlı Big Grin Big Grin Dizinin daha yarısındayım ama gerçekten ilgi çekici. Seul 2012'de insanlar resimlerini falan çekiyorlar. Gerçekten güzel dizi diğer bölümlerini sabırsızlıkla bekliyorum Big Grin
clock08-15-2012, 08:43 PM
Yorum: #3
İlk spo benden olsun o zaman

Min Honun modern zamana gelişi tam bir komediydi çevreye ekrana bakışı en komedi an doktoru sırtına alıp kaçırdığı kısımdı.Flashback sahnesinde kadın bir falcıya gitti ve anladığım bir falcı 10 sene sonra bir adamın geleceğini söylemişti o kişide min ho oluyor.

ikinci bölümde mendilleri hazırlayın çünkü kızımız min honun sözünü tutmadığını söyleyerek(bunun sebebide kralın kızın gitmesine izin vermemesi ve geçidin kapanması onu bıçakladı oppada sözünü tutamadığı için kendi dahada derine sapladı kritik yerde bitti.
clock08-22-2012, 04:32 PM
Yorum: #4
Bu konu en son: 08-22-2012 tarihinde, saat: 04:34 PM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: zleeha
saray, kral ve kraliçe durumunu anlamayan arkadaşlar için açıklayayım.

goguryeo'da şu an gelen kralın kardeşi aslında kral imiş. ölmek üzere olduğunu anladığı zaman minho'ya görev veriyor git kardeşimi buraya getir diyor.

yuan yani eski çin o zamanlar goguryeo üzerinde güç elde etmek için bir tane prensi kendi ülkesinde tutarmış böylece oğlu ya da kardeşi elinde olan kral yuan'a saldırmazmış.

şu an ki gibi bir durum ortaya çıktığı zamanda prensi yuan'lı bir prenses ile evlendirip kendi kanını tahta geçirirmiş.

bizim kral, misafir olarak bulunduğu prensesin sarayında prenses ile karşılaşıyor ama onun prenses olduğunu bilmiyor. goguryeolu biri olduğunu sanarak onunla evlenmesini istiyor. bu arada yuan prensesine de sürtük diyerek onu aşağılıyor.

prenses, prens ile evleniyor ama ikisi de her ne kadar birbirlerini beğenmiş olsalarda bu ülke muhabbeti ve söylenen sözlerden dolayı birbirlerinden nefret ediyorlar. (ama bakışmalar birbirlerine aşık olduklarını gösteriyor şu an için)

saraya gelince, kral ölünce yeni kralı istemeyen (ki kendisi 10 yıldır yuan'da) o sırada ülkede güç elde etmiş olan o şahıs, yuan prensesini öldürüp kralını tahttan alınmasını ya da öldürülse bile bunun umursanmamasını istiyor.
clock09-15-2013, 01:28 AM
Yorum: #5
birşey sorucam.faith finalinde tamam bırbırlerıne kavusuyorlar.le mın ho kızı hatırlıyo.ama kızın -yemek yemege gıttıgı yerde o zaman ölen askerler var ve askerler onu hatırlamıyo.yanı askerler onu hatırlamazken le mın ho nasıl hatırlıyo.anladıysanız bana yardımcı olabılır mısınız kac gundur dusunuyorum
[-]
Hızlı Cevap
Konu
İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]
Captcha Güvenlik Kodu
Captcha Güvenlik Kodu
(Büyük / Küçük Harf Duyarlıdır)
Lütfen, sol tarafta görmüş olduğunuz resmin, üzerindeki harf ve rakamlardan oluşan Güvenlik Kodunu, aşağıdaki metin kutusuna giriniz. Bu işlem spam yorumları engellemek için kullanılmaktadır.
Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)