Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Lee Jang Woo, Eunjung'un 24. Doğum Günü İçin Bir Öpücük Kondurdu


clock01-07-2012, 11:59 PM
Yorum: #1
Lee Jang Woo, Eunjung'un 24. Doğum Günü İçin Bir Öpücük Kondurdu


[Resim: resim1m.jpg]

MBC 'nin ‘We Got Married‘ adlı proğramının 7 Ocaktaki bölümünde Lee Jang Woo, Kim Yoon Sung ve Chun Jung Myung'un yardımıyla eşi Eunjung'a 24. yaş gününde sürpriz yaptı.

Eunjung son bölümde Lee Jang Woo'nun KBS2TV'deki draması ''Glory Jane'' filmini izlemek için sete geldi.Eunjung'un sete gelmesiyle Chun Jung Myung, Lee Jang Woo oldukça garip hissettiğini ve aynı zamanda biraz üzgün hissettiğini haykırdıSmile Tabii ki, tüm bunlar önceden planlanmıştı. Eunjung & Lee Jang Woo tartışırken, Kim Yoon Sung ve Chun Jung Myung Eunjung'a sürpriz yaptılar ve büyük bir pasta çıkardılar. Bu havayı tamamen değiştirdi ve sürpriz ile tamamen mutlu görünen Eunjung'u şaşırttı.
Kim Yoon Sung ve Chun Jung Myung Eunjung & Lee Jang Woo önünde pasta tutarken Lee Jang Woo Eunjung'dan kendisini öpmek için izin istedi. Lee Jang Woo, bunun harika bir fikir olduğunu söyleyerek öpücük için oldukça hevesli iken, Eunjung biraz tereddüt ettiSmile. Ileri geri bazı sürtüşmeler sonrasında, Lee Jang Woo öpmenin erkeğin görevi olduğunu söyleyerek Eunjung'u yanağından öptü.
kaynak:allkop
çeviri:kim joong


Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)