Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
My Name Japonya'nın En Büyük Ajanslarından Biri İle Sözleşme Yaptı!


clock05-19-2012, 01:38 PM
Yorum: #1
Bu konu en son: 05-19-2012 tarihinde, saat: 01:39 PM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: mermarid
Erkek grubu My Name Yoshimoto Creative Ajans ile bir sözleşme yaptı!


[Resim: ttt00001.jpg]


Yoshimoto Creative Ajans Japonya'nın en büyük kuruluşlarından birisidir. Onlar 18 Mayıs'ta, My Name ile bir sözleşme yapmak için Koreye geldi. Onlar Japon Ajansı ile sözleşme yapan ilk Kore şarkıcı grup haline geldi ve şu anda büyük ölçekte Japonya'da grubun reklamını yaptığını duyurdu. "

My Name henüz Japonya'da giriş yaptı, çünkü Yoshimoto Creative Agency böyle bir teklif almak için oldukça alışılmadık.

Nisan ayında, My Name Yoshimoto Creative Ajansı ziyaret etti ve tüm çalışanlar tarafından karşılandı. Shino Isao, Yoshimoto Yaratıcı Ajansı chiarman şahsen My Name kayıt stüdyosunu ziyaret etti ve onları teşvik etti.

Yoshimoto Creative Ajans onlar bizimle bir sözleşme yapmak için ilk Kore şarkı grup Çünkü, biz Japonya'da bir büyük ölçekli bunları teşvik etmek planlıyoruz "diyor. My Name yakında Kore müzik dünyasına geri gelecek, biz de Kore'ye çalışanlarımızdan biri gönderdi. "

H2 Medya, My Name ajansı, Biz en büyük Japon ajanslarından biri Japonya'da bile girmiş olan yeni bir şarkı grup için böyle bir teklif yaptı, çünkü My Name çok dikkat çekmektedir düşünüyorum "diyor. Japon ajansı sanatçı için Kore'ye çalışanlarının birini göndermek için oldukça alışılmadık. My Name Temmuz ayında Japonya'da ilk sıralarda yerleşen albüm olduğundan, şu anda büyük ölçekli tanıtım etkinlikleri planlıyoruz. "

My Name 21 Mayıs'ta ilk single albümü müzik video bir teaser yayınlayacak.


Kaynak: Kore.com

``````````````````````````````````````````

Ben çok sevindim... Smile İlk grup olması da benim ilk başta söylediğimi gerçekleştirme yolunu açmış oldu.Wink JApon ajansı ile ilk anlaşma yapan grup..Tongue. Wayyy Çok güzel..Smile İlk Messeger şarkısı çıktığında Shinne den daha iyi olacaklarını söylemiştim ve bunun arkasındayım hala... Smile Bana göre ki bu kişisel fikrim Shinne ilerleyeceğine olduğu yerde bile saymıyor..Sad Yazık o gruba... Mynama için gerçekten sevindim..Smile Fighting
clock05-19-2012, 05:49 PM
Yorum: #2
biz bu grubu fazla takmıyoruz ama japonlar bu işi bilir Big Grin bu grubun şarkılarını filan bir dinleyelim Cool
clock05-19-2012, 05:52 PM
Yorum: #3
ben çok seviyorum şahsen.. Eve maalesef bir kaç gruptan başka çalan şarkı yok...Sad Özellikle Messeger şarkısı ilk çıktığında bayağı tutulmuştu..Smile Kendi adıma söyleyeyim üst üste sabaha kadar dinlemiştim..Smile hareketli bir şarkı..Smile
clock05-20-2012, 02:17 AM
Yorum: #4
haberimi çevirdiğin için tşk ederim yaseminYararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)