Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Song Seung Heon / 송승헌


clock08-19-2010, 06:17 AM
Yorum: #1

[Resim: songheon13.jpg]

Adı: 송승헌 / Song Seung Hun (Song Seung Heon)
Kullanıcı adı: Sert adam
Mesleği: Aktör, model ve şarkıcı
Doğum Tarihi: 1976-Oct-05
Doğum Yeri: Güney Suyuri, Seul, Kore
Boy: 179cm
Ağırlık: 70kg
Kan grubu: B
Aile:Erkek kardeş
Eğitim: Kyunggi Üniversitesi (Media Görsel ihtisas olarak)
Hobiler: Tv izleme & video toplama (spor oyun basketbol, yüzme ve kayak)
Din: Hristiyanlık

Dizileri

My Princess (TBA, 2010)
East of Eden (MBC, 2008)
Summer Scent (KBS2, 2003)
Law Firm (SBS, 2001)
Autumn Tale (KBS2, 2000)
Popcorn (SBS, 2000)
Love Story (SBS, 1999)
Happy Together (SBS, 1999)
Message (SBS, 1999)
Cheat (SBS, 1998)
You and I (MBC, 1997)
Beautiful Lady 아름다운 그녀 (SBS, 1997)
Three Guys and Three Girls (MBC, 1996)

Filmleri

Love and Soul (Ghost) (2010)
The Invincible / 무적자 (A Better Tomorrow) (2010)
A Destiny (2007)
He Was Cool (2004)
Ice Rain / Bing Woo (2004)
So Close (2002)
Make It Big (2002)
Calla (1999)

Ödülleri

2010 Özel Onur Ödülleri: Değerli Hallyu Entertainer Ödülü Generation Merit ile Girls 'kazanan (co-)
2009 17 Kore Kültür Eğlence Ödülleri: Talent bölünme
2008 MBC Drama Ödülleri: Daesang Ödülü (Cennetin Doğu)
2008 MBC Drama Ödülleri: Popülerlik Ödülü (Cennetin Doğu)
2008 MBC Drama Ödülleri: En İyi Çifti Ödülü ile ( Lee Yeon Hee içinde Cennetin Doğusu)
2001 SBS Oyunculuk Ödülleri: En İyi On Popülerlik Ödülü
2000 KBS Oyunculuk Ödülleri: En Popüler Erkek Oyuncu Ödülü
2000 KBS Oyunculuk Ödülleri: fotojenik Ödülü
1999 SBS Oyunculuk Ödülleri: Popülerlik Ödülü
1998 Baek: Sang Sanat Ödülü Popülerlik Ödülü

English

Name: 송승헌 / Song Seung Hun (Song Seung Heon)
Nickname: Tough guy
Profession: Actor, model and singer
Birthdate: 1976-Oct-05
Birthplace: Suyuri, Seoul, South Korea
Height: 179cm
Weight: 70kg
Blood type: B
Family: Brother and sister
Education: Kyunggi University (majored in Visual Media)
Hobbies: Watching & collecting videos and playing sports (basketball, swimming, and skiing)
Religion: Christianity

Series

My Princess (TBA, 2010)
East of Eden (MBC, 2008)
Summer Scent (KBS2, 2003)
Law Firm (SBS, 2001)
Autumn Tale (KBS2, 2000)
Popcorn (SBS, 2000)
Love Story (SBS, 1999)
Happy Together (SBS, 1999)
Message (SBS, 1999)
Cheat (SBS, 1998)
You and I (MBC, 1997)
Beautiful Lady 아름다운 그녀 (SBS, 1997)
Three Guys and Three Girls (MBC, 1996)

Movies

Love and Soul (Ghost) (2010)
The Invincible / 무적자 (A Better Tomorrow) (2010)
A Destiny (2007)
He Was Cool (2004)
Ice Rain / Bing Woo (2004)
So Close (2002)
Make It Big (2002)
Calla (1999)

Recognitions

2010 Special Honor Awards: Distinguished Hallyu Entertainer Award of Merit (co-winner with Girls' Generation)
2009 17th Korean Culture Entertainment Awards: Talent division
2008 MBC Drama Awards: Daesang Award (East of Eden)
2008 MBC Drama Awards: Popularity Award (East of Eden)
2008 MBC Drama Awards: Best Couple Award (with Lee Yeon Hee in East of Eden)
2001 SBS Acting Awards: Top Ten Popularity Award
2000 KBS Acting Awards: Most Popular Actor Award
2000 KBS Acting Awards: Photogenic Award
1999 SBS Acting Awards: Popularity Award
1998 Baek Sang Arts Award: Popularity Award

clock08-19-2010, 06:18 AM
Yorum: #2

[Resim: songheon14.jpg]
[Resim: songheon15.jpg]
[Resim: songheon16.jpg]
clock08-19-2010, 06:19 AM
Yorum: #3

[Resim: songheon17.jpg]
[Resim: songheon18.jpg]
[Resim: songheon19.jpg]
clock08-19-2010, 06:19 AM
Yorum: #4

[Resim: songheon20.jpg]
[Resim: songheon1.jpg]
[Resim: songheon2.jpg]
clock08-19-2010, 06:19 AM
Yorum: #5

[Resim: songheon3.jpg]
[Resim: songheon4.jpg]
[Resim: songheon5.jpg]
clock08-19-2010, 06:22 AM
Yorum: #6

[Resim: songheon6.jpg]
[Resim: songheon7.jpg]
[Resim: songheon8.jpg]
clock08-19-2010, 06:23 AM
Yorum: #7

[Resim: songheon9.jpg]
[Resim: songheon10.jpg]
[Resim: songheon11.jpg]
[Resim: songheon12.jpg]




[-]
Hızlı Cevap
Konu




İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]
Captcha Güvenlik Kodu
Captcha Güvenlik Kodu
(Büyük / Küçük Harf Duyarlıdır)
Lütfen, sol tarafta görmüş olduğunuz resmin, üzerindeki harf ve rakamlardan oluşan Güvenlik Kodunu, aşağıdaki metin kutusuna giriniz. Bu işlem spam yorumları engellemek için kullanılmaktadır.




Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)