Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Bad Thief, Good Thief 1.Bölüm17 Mayıs,Çarşamba

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

Dil Seçeneği
Not:Openload, reklam sekmesi açmaktadır. Bu reklam sekmesini hemen kapatıp başlatma tuşuna basın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Buna karşın hiç bekletmeden hızlı ve kaliteli izleme imkanı sunuyor. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden ok veya diğer alternatifleri seçmelilerdir.
Not:Rapid, reklam sekmesi açmaktadır. Bu reklam sekmesini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Vidlox, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.
fbm estetik

indirmek için tıkla!!

Dizi Kore’de yönetimde söz sahibi olan varlıklı ve zengin ailelerin iktidar mücadelesinde bulunan kişileri konu alıyor. Ji Hyun Woo dizide olası her durumu engellemeye çalışan ancak kurallara riayet etmeyen Jang Dol Mok karakterini canlandırmakta. Seohyun ise Kang So Ju rolünde, her zaman adaletten yana olan ve güçsüzün ezilmesine dayanamayan dedektiftir. Karakteri kendinden emindir ve başkalarını korumak için son derece kararlıdır. Kim Ji Hoon ise Han Jun Hee adındaki savcı olarak dizide rol almakta. Lim Joo Eun’da istediği herşeyi elde etmeye çalışan Yoon Hwa Young karakterini canlandırıyor. 50 Bölümlük bir MBC haftasonu dizisi… Kaynak: KoreZin

Bilgi Notu:Çeviri: aytentenn&Kim young kwang_6761&beyazlarınkalbi

Not:Yeni spoiler gizleme tagları aktif olmuştur.


kore dizileri

www.koreanturk.com - Tüm Hakları Saklıdır. 2009-2015
kore dizileri- kore dizileri izle- Bize Ulaşın