Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Chasing 201617 Mayıs,Çarşamba

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

Dil Seçeneği
Not:Rapid, reklam sekmesi açmaktadır. Bu reklam sekmesini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Vidlox, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.
fbm estetik

İndirmek için tıkla!

Konu: Seung-Joo bir CEO ve Jung-Taek bir dedektiftir. 20 senedir birbirlerini tanıyorlardır. Bir gece Seung-Joo cep telefonunu dört liseli öğrenciye kaptırır. Jung-Taek de aynı öğrencilere silahını kaptırır. Cep telefonu ve silah, Seung-Joo ve Jung-Taek için çok değerlidir. İki adam eşyalarını, lise öğrencilerinden geri almalıdır.

Bilgi Notu:Çeviri: iremymc & ZeyLeda

Not:Yeni spoiler gizleme tagları aktif olmuştur.


kore dizileri

www.koreanturk.com - Tüm Hakları Saklıdır. 2009-2015
kore dizileri- kore dizileri izle- Bize Ulaşın