Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

I Miss You 8.Bölüm01 Aralık,Cumartesi


I Miss You 8.Bölüm TÜRKÇE ALTYAZILI! Koreantürk Çeviri Ekibi Farkıyla… Ne kadar çok yorum o kadar hızlı çeviri 😉

BİZE DESTEK OLMAK İÇİN CHOPSTICK SİPARİŞİ VEREBİLİRSİNİZ

Bu içerik ile ilgili etiketler;I Miss You 8.Bölüm, I Miss You 8.Bölüm izle, I Miss You 8.Bölüm kore dizisi izle, I Miss You 8.Bölüm asya dizileri, I Miss You 8.Bölüm kore dizisi, I Miss You 8.Bölüm HD İzle

Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler


I Miss You 8.Bölüm” için 108 Yorum
 • Cevapla

  Ziyaretçi

  16 Eylül 2015
  11:46

  Bu klibi mutlaka izleyin. Çok güzel ya. En iyi ‘I miss you’ Kore klibi olmuş. https://www.youtube.com/watch?v=JImga_Jogrw

 • Cevapla

  Ziyaretçi

  16 Eylül 2015
  11:43

  Ya cidden çok tuhaf yorumlar var. Bu hikayedeki tek masum: Lee Soo Yeon. 15 yaşındayken Jung Woo’nun gözü önünde tecavüze uğradı. Oğlan ise onu orada bırakıp kaçtı! Kendi canını kurtarınca kıza yardım bulmaya çalıştı. Kızı orada bıraktıktan hemen sonra fena pişman oldu ama yaptığı hazmedilir bir şey mi? Siz olsaydınız oğlanı affeder miydiniz? %90 affetmezdi ve ben de bu kısımdayım. Lee Soo Yeon, Han Jung Woo’yu kurtarmak için gitmişti ama pislik Jung Woo o kız kadar cesur olamadığı için kaçtı.
  Kız ilk bölümlerde oğlanın kaçmasına rağmen onu bekledi ama kızın yanındaki küçük oğlan(Harry), ‘O seni istemiyor, kaçtı.’ falan gibi şeyler söylemişti. Kız da ”Hayır!” diye kendine vurup kriz geçirmişti.
  Annesinin yanına gitse herkes iyice konuşacak hakkındaki dedikodular terbiyesizleşecekti. Ayrıca Soo Yeon zaten travma geçiriyordu. Yaşadıkları ağır şeyler. Psikolojisi alt üst olmuş. Harry de tüm ailesi olmuş. Onu seviyor ama o anlamda değil. Bazıları da gelmiş kızı kötülüyor. Diziyi tekrar izleyin bence.

 • Cevapla

  Ziyaretçi

  16 Eylül 2015
  11:32

  Onu seviyor ama o anlamda değil.

 • Cevapla

  Ceyda Yıldırım

  04 Ağustos 2015
  19:46

  SPOILER
  Sonu öyle güzeldi ki kapak oldu resmen küçken konuştukları şeyleri şimdi için planlanmış gibi hani zaten öyle de bu dizi olmasaydı mesela o anlamda 😀

 • Cevapla

  herakliona

  08 Nisan 2015
  02:41

  tekrar tekrar izlediğim dizilerden bir tanesi. şöyle yorumlara bakınca hep kıza kızılmış gördüm. herkes kendince bir şeyler yaşamış dizide. senaryo gereği her bakış açısı kendince haklı tabi.Han Jung-woo'nun yaptıkları filan güzel, hoş şeyler, oda haklı ama kızın bakış açısından da bakmak gerekli. 15 yaşında bir adam tarafından dövülüp, tecavüze uğruyor. tek arkadaşı, sevdiği çocuk gözleri önünde onu bırakıp gidiyor. o haldeyken nereden bilsin onun için yardım çağırmaya gittiğini. jung woo nasıl hayatta kalmak için kaçtıysa, kız da doğal olarak hayatı için o depodan kaçtı. ve kaçtığında da harry ile karşılaşıyor. kaçışında yardım eden harry'de onun hayatta kalmak için tek şansı,o psikolojiyle harry'e güveniyor. kız bilemez onu dik dik aradıklarını, tabi küçük sinsi harry'de çanak tutunca, kızı doldurunca, kızda her şeyden vazgeçip kaçıyor bence. sonuçta kimse aynı değil öyle bir olay yaşayıp daha üzerinden zaman geçmeden aaa annem napar ne eder diye düşünsün.herkesin psikoloji kendine 😀 haa sonradan büyüdü akıllandı annesini arar diyenler için sonuçta harry ile yaşıyor yani adam kızı yanında tutmak için her şeyi yapar. annesini bile seni aramadı diye karalar 😀 görüldüğü gibi dizide sürekli bir Soo yeonu baskılama çabası var. sonuçta kızın gözünden de düşünmek lazım.

 • Cevapla

  izleyici

  30 Kasım 2014
  03:15

  Kore dizilerindeki herşey harika ama kadın karakterlerde neden hep bir sorun oluyo ki?ya fazla şımarık ya fazla saf ya da burdaki gibi fazla düşüncesiz.Han jung woo'nun onun için yaptıklarını nasıl göremiyor anlamadım.15 yaş çok küçük bir yaş oyle bir durumda korkup kaçması çok normal bence.Umarım ilerleyen bölümlerde kızımız doğruları farkeder.Bu arada dizi harika ilerliyor bu kadar geç izlediğime çok pişmanım izlemeyi düşünenler varsa kaçırmayın derim.

kore dizileri

www.koreanturk.com - Tüm Hakları Saklıdır. 2009-2015
kore dizileri- kore dizileri izle- Bize Ulaşın