Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

üye alımı kapalıdır. koreantürk beta android uygulaması 2.0 çıktı! güncelleyin!

I Miss You 8.Bölüm01 Aralık,Cumartesi

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

I Miss You 8.Bölüm TÜRKÇE ALTYAZILI! Koreantürk Çeviri Ekibi Farkıyla… Ne kadar çok yorum o kadar hızlı çeviri 😉

BİZE DESTEK OLMAK İÇİN CHOPSTICK SİPARİŞİ VEREBİLİRSİNİZ

Bu içerik ile ilgili etiketler;I Miss You 8.Bölüm, I Miss You 8.Bölüm izle, I Miss You 8.Bölüm kore dizisi izle, I Miss You 8.Bölüm asya dizileri, I Miss You 8.Bölüm kore dizisi, I Miss You 8.Bölüm HD İzle

  • herakliona

    tekrar tekrar izlediğim dizilerden bir tanesi. şöyle yorumlara bakınca hep kıza kızılmış gördüm. herkes kendince bir şeyler yaşamış dizide. senaryo gereği her bakış açısı kendince haklı tabi.Han Jung-woo'nun yaptıkları filan güzel, hoş şeyler, oda haklı ama kızın bakış açısından da bakmak gerekli. 15 yaşında bir adam tarafından dövülüp, tecavüze uğruyor. tek arkadaşı, sevdiği çocuk gözleri önünde onu bırakıp gidiyor. o haldeyken nereden bilsin onun için yardım çağırmaya gittiğini. jung woo nasıl hayatta kalmak için kaçtıysa, kız da doğal olarak hayatı için o depodan kaçtı. ve kaçtığında da harry ile karşılaşıyor. kaçışında yardım eden harry'de onun hayatta kalmak için tek şansı,o psikolojiyle harry'e güveniyor. kız bilemez onu dik dik aradıklarını, tabi küçük sinsi harry'de çanak tutunca, kızı doldurunca, kızda her şeyden vazgeçip kaçıyor bence. sonuçta kimse aynı değil öyle bir olay yaşayıp daha üzerinden zaman geçmeden aaa annem napar ne eder diye düşünsün.herkesin psikoloji kendine 😀 haa sonradan büyüdü akıllandı annesini arar diyenler için sonuçta harry ile yaşıyor yani adam kızı yanında tutmak için her şeyi yapar. annesini bile seni aramadı diye karalar 😀 görüldüğü gibi dizide sürekli bir Soo yeonu baskılama çabası var. sonuçta kızın gözünden de düşünmek lazım.

  • izleyici

    Kore dizilerindeki herşey harika ama kadın karakterlerde neden hep bir sorun oluyo ki?ya fazla şımarık ya fazla saf ya da burdaki gibi fazla düşüncesiz.Han jung woo'nun onun için yaptıklarını nasıl göremiyor anlamadım.15 yaş çok küçük bir yaş oyle bir durumda korkup kaçması çok normal bence.Umarım ilerleyen bölümlerde kızımız doğruları farkeder.Bu arada dizi harika ilerliyor bu kadar geç izlediğime çok pişmanım izlemeyi düşünenler varsa kaçırmayın derim.

Facebook

Twitter

kore dizileri

www.koreanturk.com - Tüm Hakları Saklıdır. 2009-2015
kore dizileri- kore dizileri izle- Bize Ulaşın