Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Love Story in Harvard

Kim Hyun-Woo (Kim Rae-Won) Koreli Harvard 1. sınıf öğrencisidir. Sukunetli ve para onur ve gücü harcayacak kadar sıcak kalplidir. Lee Soo-In (Kim Tae-Hee) Harvard Tıp okulunda son sınıf öğrencisidir. Küçükken göç eden ve çalışan bir baba tarafından büyütülen, büyüdükçe zekası sayesinde kendi özgürlüğünü kazanmış bir kızdır. Hisleri konusunda çok dürüsttür ve gerçek aşkın ne olduğunu bildiği için Hyun Woo için hayatının fırsatını tepmeye hazırdır. Jung Min Hong (Lee Jung-Jin) Amerikan rasyonalisttir ve prensipleri olan biridir.

İyi temiz bir giyimi ile aristokratik bir görünüşü var. Biraz soğuk biri ancak kendine güveni tam. Buraya kadar kusursuz geldiğine inanılabilir ancak aslında babasını kaybetmesiyle derinden yaralıdır. Babası, Hyun-Woo’nun babasının avukatlık firmasının yönettiği davayla iflas ettikten sonra ölmüştür. Yoo Jina (Kim Min) Amerika’da oturan sıradan bir kızdır.İstediğini ne olursa olsun alan azimli ve tutkulu bir kızdır.Başlarda Jung-min’i ne olursa olsun elde etmek ister ama sonradan ona aşık olur. Onun aşkını kazanmak için kendini feda etmeye kadar gelir.

  • Kategori yok

Bu kategoride ki favori etiketler; Love Story in Harvard, Love Story in Harvard izle, Love Story in Harvard kore dizisi izle, Love Story in Harvard asya dizileri, Love Story in Harvard kore dizisi, Love Story in Harvard HD İzle, Love Story in Harvard Türkçe Altyazılı İZLE, Love Story in Harvard asya dizikore dizileri

www.koreanturk.com - Tüm Hakları Saklıdır. 2009-2015
kore dizileri- kore dizileri izle- Bize Ulaşın