Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

One Day 201721 Nisan,Cuma

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

Dil Seçeneği
Not:Rapid, reklam sekmesi açmaktadır. Bu reklam sekmesini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Vidlox, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.
fbm estetik

indirmek için tıkla!

Konusu: Eşinin ölümünden sonra sigorta işlemleri denetlemecisi olan Gang-Soo (Kim Nam Gil) derin bir depresyona girer. Şimdi işine geri dönmüştür. Gang Soo bitkisel hayatta olan Mi So’nun (Chun Woo Hee) davasını alır. Davasını soruşturmak için hastaneye onu görmeye gider. Orada kendini Mi So olarak tanıtan bir kadın ile karşılaşır. Onu sadece kendisinin gördüğünü fark eder. Mi So araba kazasından sonra bilinci yerine gelir ve uyanır. Kendini hastane yatağında bulur ancak artık bir hayalet olduğunu fark eder. Mi So, Gong Soo ile tanışır ve onu görenin bir tek o olduğunu öğrenir. Ona bir ricada bulunur.

Bilgi Notu:Çeviri: Edajihoon

Not:Yeni spoiler gizleme tagları aktif olmuştur.


kore dizileri

www.koreanturk.com - Tüm Hakları Saklıdır. 2009-2015
kore dizileri- kore dizileri izle- Bize Ulaşın