Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

üye alımı kapalıdır. koreantürk beta android uygulaması 2.0 çıktı! güncelleyin!

Personal Taste 7.Bölüm01 Mayıs,Salı

BİZE DESTEK OLMAK İÇİN CHOPSTICK SİPARİŞİ VEREBİLİRSİNİZ

Bu içerik ile ilgili etiketler;Personal Taste 7.Bölüm, Personal Taste 7.Bölüm izle, Personal Taste 7.Bölüm kore dizisi izle, Personal Taste 7.Bölüm asya dizileri, Personal Taste 7.Bölüm kore dizisi, Personal Taste 7.Bölüm HD İzle

 • sümeyye

  inanılmaz bir bölüm le min ho çok tatlı kız çok şirin birbirlerini tamamlıyorlar

 • hurrem83

  bu bölümde gülmekten gözlerimden yaş geldi.. güzel bölümdü müdürün gay olduğu gae in restoranta içki içip sarhoş olduğunda karıma baktın diye çıkışan adama hayır o bir gay dediğinde anlamıştım zaten..

 • ruvi

  oppam herşeyiyle tam bir erkek de işler iyice arap saçına döndü zavallım müdüre çekici bir erkeksin demenin ne gereği vardı aldın mı başına dert bir de mecburen da geyia dedin omo omo çinça geyia…..çevirmenler tşk:)))

 • Betül

  Hem güldüm, hem heyecanlandım. Yönetmene, senaryoyu yazan kişiye, başrol oyuncusunu seçenlere, bu dizide emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Harika ya bayıldım. Ama ben Choi olan adamın gay olduğunu bakışlarından anlamıştım. Sezgilerim çok güçlüymüş 1-2 bölüm öncesinde belli etti sanki. Lee Min Ho ben gay'im demekle iyi etti. Adam zeki olum o anda düşündü ve doğru olanı söyledi. Zaten öyle demesi mantıklıydı. Dizide zaten Lee Min Ho'nun amacı babası gibi güçlü olmak aşk değil. Daha diğer bölümleri izlemedim ama gay olmadığını herkes öğrenecek bence.
  Çeviri için teşekkürler KoreanTürk

 • ayla

  muhteşem bi dizi ya çok sıcak bi aşk. 3defa izledim.hiç birinde de sıkılmadım

kore dizileri

www.koreanturk.com - Tüm Hakları Saklıdır. 2009-2015
kore dizileri- kore dizileri izle- Bize Ulaşın