Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

üye alımı kapalıdır. koreantürk beta android uygulaması 2.0 çıktı! güncelleyin!

Tree With Deep Roots 16.Bölüm11 Temmuz,Çarşamba

BİZE DESTEK OLMAK İÇİN CHOPSTICK SİPARİŞİ VEREBİLİRSİNİZ

Bu içerik ile ilgili etiketler;Tree With Deep Roots 16.Bölüm, Tree With Deep Roots 16.Bölüm izle, Tree With Deep Roots 16.Bölüm kore dizisi izle, Tree With Deep Roots 16.Bölüm asya dizileri, Tree With Deep Roots 16.Bölüm kore dizisi, Tree With Deep Roots 16.Bölüm HD İzle

 • neriman aydin

  cooooooooooooooooooooooooooooooook teskler

 • Kore23

  Krala bak Mil bon u tuzağa düşürdüü.Gerçekten harika bir dizi,koreanturk`e ve Mircelona`ya çok ama çok teşekkürler.

 • goncafem

  her bölümde biraz daha hayran olduğum, listem de en üst sıralara yerleşmiş bi dizi.. çeviren arkadaşların ellerine sağlık teşekkürler. ( normalde pek yorum yapan biri değilim ama bu dizide tutamıyorum kendimi). :)

 • erol

  Emek verenlere çevirileri hazırlayana teşekkürler gerçekten bir iki tarihi dizi seyrettim bundan önce ama onların bu dizinin yanına gelmesi söz konusu değil akıcı giden bir konu seyredeni asla sıkmıyor oyuncular süper şimdiye kadar gördüğüm tarihi dizilerdeki krallardan çok klas bir kral izliyoruz.

 • Koresever

  Emeğiniz ve çevirileriniz için çok çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim. Bu bölümde insanoğlunun kendi çıkarları uğruna yeniliklere karşı çıkmalarını ve onu durdurmaya çalışmaları ne kadar da güzel anlatılmış. Asıl bu insanlar cahil….

 • lili

  her bölümün altına ayrı ayrı yazmak isterdim ama buna nasip oldu. gerçekten çok güzle bir dizi. böyle anlamsal derinliği olan bir dizi . romantik komedilerde olduğu gibi 5 10 kelimelik sözlerden kısır ifadelerle oluşmuş bir dizi değil asla. hakikat beğendim. tarihi dizi çok sevmezdim amma lakin bu başka:) çeviri için tşkler.

Facebook

Twitter

kore dizileri

www.koreanturk.com - Tüm Hakları Saklıdır. 2009-2015
kore dizileri- kore dizileri izle- Bize Ulaşın