Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

üye alımı kapalıdır. koreantürk beta android uygulaması 2.0 çıktı! güncelleyin!

What’s Up Fox? 1.Bölüm21 Temmuz,Pazar

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

Ko Byeong Hee 3. sınıf bir magazin şirketinde muhabirlik yapmaktadır.33 yaşında çekici bir kadındır ve dokuz yaş ondan daha küçük Kız arkadaşının erkek kardeşi olan Park Cheol Su’yu rüyalarında görür ve ona karşı plotanik bir aşk beslemeye başlar. Ve bunu herkesten saklar. Chul Su 24 yaşında olmasına rağmen hırslı bir gençtir. Ko Byeong Hee hayatı boyunca ihtiyaç duyduğu sıcak desteği onda bulur. Doktor tarafından beyninde bir ur olduğu söylenince Ko Byeong Hee dünya turuna çıkmaya kara verir. Ve aniden Kaza yapar. Kaza yaptığı kişi Seon Woo nun erkek kardeşi Cheol Su dır. Film büyük yaş farklarının insan ilişkilerinde toplumun görüşlerine dikkat çeker.Kaç insan gerçekte rüyasında gördüğü sevgiliyi bulur? Hikayenin çoğu komedi tarzındadır.

BİZE DESTEK OLMAK İÇİN CHOPSTICK SİPARİŞİ VEREBİLİRSİNİZ

Bu içerik ile ilgili etiketler;What’s Up Fox? 1.Bölüm, What’s Up Fox? 1.Bölüm izle, What’s Up Fox? 1.Bölüm kore dizisi izle, What’s Up Fox? 1.Bölüm asya dizileri, What’s Up Fox? 1.Bölüm kore dizisi, What’s Up Fox? 1.Bölüm HD İzle

  • nurcan demir

    man of honor ve reset önce izlemiştim amah eart to heart tan sonra benim en iyilerim arasına girdi tarihi ama the duo da da mükemmel aynı gülüşler var sanırım burada da olacak çok ama çok tatlı ya şu anda 35 yaşında oldığuna inanmak çok zor bebek al eve götür.

  • hayalc

    heart to heart bitince buraya gelenler :-)

Facebook

Twitter

kore dizileri

www.koreanturk.com - Tüm Hakları Saklıdır. 2009-2015
kore dizileri- kore dizileri izle- Bize Ulaşın