Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

18 Again 1.Bölüm24 Eylül,Perşembe

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Dizi boşanmadan hemen önce kocası 18 yaşındaki haline geri dönen bir kadının etrafında dönmektedir.Jung Da Jung (Kim Ha-Neul) iş ve aile hayatında başarısız olan kocası Hong Dae Young (Yoon Sang Hyun)dan bıkmıştır ve ondan boşanmak istemektedir.Ancak bir gün kocası 18 yaşındaki hali (Lee Do Hyun) ile karşısında belirir.Kocasının genç bedeni adını Ko Woo Young olarak değiştirir ve yeni bir hayata başlar.

Bilgi Notu:Çeviri: pelink0

spoiler