Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

2037 202223 Ağustos,Çarşamba

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Hikaye, 19 yaşındaki Yoon Young’un yaşamına odaklanıyor. Yoon Young, annesiyle birlikte yaşamakta ve memuriyet sınavına hazırlanmaktadır. Yarı zamanlı çalışarak geçimini sağlamaktadır. Arkadaşları gibi okula gitmek istemesine rağmen, annesinin işitme engeli olduğu gerçeğini göz önünde bulundurarak sınavı öncelikli tutar. Ancak beklenmedik olaylar zinciri, Yoon Young’u zor hayat şartlarında mağdur bir insan konumundan öteye taşır ve kendini bir cinayetin faili olarak bulur. Bu durum onu hapishaneye sürükler ve “Yoon Young” yerine mahkum “2037” olarak anılmaya başlar.

Umutsuz bir durumda olan Yoon Young, hapishanenin 12. hücresinde diğer mahkumlarla tanışır. Her birinin kendi hikayesi ve geçmişi vardır. Bu mahkumlar, Yoon Young’a umut ve destek elini uzatır. Bu destek sayesinde Yoon Young, zorlu yaşam koşullarına karşı mücadele ederken yeniden umut bulur.

Türü: Dram

Bilgi Notu:Çeviri: busramercan

spoiler