Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

forex robotu

20th Century Girl 202204 Kasım,Cuma

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: 1999’da altın kalpli bir genç, aşık olduğu en iyi arkadaşına bir iyilik olarak popüler bir sınıf arkadaşını yakından takip etmeye başlar.

Bo Ra, 17 yaşında bir lise öğrencisidir. Tekvandoda iyidir. Parlak ve pozitif bir kişiliğe sahiptir. Ayrıca okulundaki yayın kulübünün bir üyesidir. Woon Ho da aynı yayın kulübünün bir üyesidir.

Bo Ra, aynı okula giden Yeon Du ile en iyi arkadaştır. Yeon Du, Hyun Jin’e aşıktır. Bo Ra’dan Hyun Jin hakkında her şeyi öğrenmesini ister ve kalp ameliyatı olmak için ABD’ye gider. Bundan sonra Bo Ra, Hyun Jin’i yakından gözlemlemeye başlar ve Hyun Jin ona aşık olur.

Türü: Romantik, Gençlik, Melodram

Bilgi Notu:Çeviri: Venom

spoiler