Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

60 Days Of Summer 201822 Nisan,Çarşamba

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Dong Il, 70 yaşlarındaki havalı bir yaşlı adamdır. Tablet bilgisayar kullanarak yemek pişiriyor ve SNS’nin nasıl kullanılacağını biliyordur. Hayattan zevk almayı biliyordur. Ama bir gün kriz çıkar. Oğlu yeniden evlenmek için ABD’ye gider ve çocuğunu Dong Il’e bırakır. Köydeki yaşlılara karşı suç işlendiği zaman, Dong Il ve torunu Jae Hoon’un neşeleri kaçar. Dong Il, ona hiçbir şey olmayacağını umar ama o da bir hedef haline gelir. Jae Hoon, Dong Il’e yardım etmeyi amaçlar. Dong Il ise Jae Hoon’un arkadaşlarından şüphelenir.

Tür: Dram

Bilgi Notu:Çeviri: monafesa

spoiler