Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
ABD'den Galaxy S2'ye 'en İyi Yeni Ürün' Ödülü


clock10-28-2011, 04:38 PM
Yorum: #1
ABD'den Galaxy S2'ye 'en İyi Yeni Ürün' Ödülü

Güney Kore'nin elektronik devi Samsung'un ürettiği ve satış rekorları kıran akıllı telefonu Galaxy S2, ABD'deki bir sergide 'En İyi Yeni Ürün' olarak seçildi.

Güney Kore'nin elektronik devi Samsung'un ürettiği ve satış rekorları kıran akıllı telefonu Galaxy S2, ABD'deki bir sergide 'En İyi Yeni Ürün' olarak seçildi. ABD'nin ünlü pazar araştırma şirketi Yankee Gruop tarafından düzenlenen '4G of Worlds' adlı sergide, başta 4G'li akıllı telefonlar olmak üzere yeni piyasaya giren ürünler sergilendi. Serginin gözdelerinden Samsung'un 4G'li akıllı telefonu Galaxy S2 Epic ise 'En İyi Yeni Ürün' ödülüne layık görüldü.

ABD'nin Chicago şehrinde düzenlenen sergiye Samsung'dan başka bir çok marka boy gösterdi. Galaxy S2 Epic'in en iyi seçilmesinin ana nedenleri internet hızı ile ekranı.

Güney Kore'de kullanılan wibro sisteminin aksine yeni geliştirilen 'Winex' teknolojisi ile ABD pazarına giren Galaxy S2 Epic, böylelikle 4G teknolijisini daha faydalı ve hızlı kullanıyor. Öte yandan Samsung'un en son geliştirdiği AMOLED ekranı ise görüntü çözünürlüğünü en üst seviyeye çıkarmış oldu.
[-]
Hızlı Cevap
Konu
İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]
Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)