Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Accent Era


clock11-05-2010, 02:33 PM
Yorum: #1Accent Era

Hyundai’nin İzmit Fabrikası’nda ilk üretimin başladığı 1997 yılından bu yana bantlardan çıkan ve 2005 yılı sonu itibariyle en son nesline kavuşan Accent Era, Türkiye’nin 2009 ve 2010 yıllarında en çok tercih edilen aracı olarak herkesin istek ve beklentilerine en iyi şekilde cevap vermeye devam ediyor.

Güvenliği, ekonomikliği, pratikliği, performansı, konforu ve tasarımıyla herkesin gönlünde taht kuran Hyundai Accent Era’nın dış görünümünde krom kaplamalı yeni ön ızgara, beyaz renkli reflektörlere sahip ön farlar, yeni tip 5 kollu alaşım jantlar, Start ve Team donanım paketlerinde gövde renginde, Select ile Style donanım paketlerinde ise krom görünümlü kapı ve bagaj kapağı çıtaları kullanılıyor. Accent Era’nın iç görünümünde ise mavi aydınlatmalı göstergeler, yeni konsol rengi ve koltuk desenleri kullanılıyor.

Accent Era’daki bir diğer önemli özellik ise, daha önce sadece 1.4 ve 1.6 litre benzinli motorlarda alınabilen otomatik şanzımanın artık 1.5 CRDi-VGT dizel motorla da birlikte alınabilmesi. Accent Era’nın kendini kanıtlamış olan 110 PS gücündeki güçlü ve ekonomik dizel motoru, dört kademeli yeni otomatik şanzımanıyla 100 km’de ortalama 5,9 litre yakıt tüketiyor. Accent Era’yı 0’dan 100 km/s hıza 12,7 saniyede çıkaran bu şanzıman 182 km/s’lik de maksimum hız sunuyor.

Accent Era’da Start, Team, Select ve Style olmak üzere dört farklı donanım paketi sunuluyor. Start paketinde manuel klima, sürücü havayastığı ve aktif gergili emniyet kemeri, üç noktadan bağlı arka emniyet kemerleri, kaza anında katlanabilen direksiyon mili, darbe anında açılan kapı kilitleri, arka koltuklarda hareketli koltuk başlıkları, immobilizer, gövde rengi tamponlar ve yan koruma çıtaları, yükseklik ayarlı direksiyon simidi, USB ve harici bağlantılı radyo/CD/MP3 çalarlı müzik sistemi, elektrik kumandalı ön ve arka camlar ve çift kademeli yükseklik ayarlı sürücü koltuğu standart olarak sunuluyor. Team paketindeyse bu donanımlara ek olarak gecikmeli sönen iç aydınlatma, uzaktan kumandalı merkezi kilit ve alarm, direksiyondan kumandalı müzik sistemi ve klima standart olarak alınabiliyor. Team paketinde isteğe bağlı olarak EBD destekli ABS fren sistemi (1.6 lt benzinli Team’de standart), yolcu havayastığı ve otomatik şanzıman da alınabiliyor.

Accent Era’nın Select paketindeyse tüm sayılan donanımlara ek olarak harita okuma lambaları ve güneş gözlüğü saklama bölmesi, sürücü koltuğunda kol dayama yeri, arka bardaklıklar, gövde rengi dış aynalar ve kapı kolları, yolcu havayastığı ve aktif gergili emniyet kemeri, elektrik kumandalı ve ısıtmalı yan aynalar, dijital bilgi ekranı, elektronik kontrollü tam otomatik klima ve nem sensörü alınabiliyor. En üst seçenek olan Style paketindeyse ayrıca metal görünümlü orta konsol, elektrikli açılır tavan, yan ve perde havayastıkları, deri direksiyon simidi ile vites topuzu ve alaşımlı jantlar ekleniyor.

Resimler ve detaylı bilgiler için tıklayınız .
http://www.hyundai.com.tr/tr/Content.aspx?id=modeller&model_id=4
[-]
Hızlı Cevap
Konu
İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]
Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)