Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
'Arang And The Magistrate' Mutlu Sonda Buluştu


clock10-19-2012, 05:30 PM
Yorum: #1
'Arang And The Magistrate' Mutlu Sonda Buluştu


[Resim: 37984.jpg]

MBC dizisi "Arang and the Magistrate"dizisinin çifti mutlu sonla bir araya geldi.
 
Perşembe günü yayınlanan "Arang and the Magistrate"nin yayınlanan finalinde sonunda Arang'ın yaşayan topraklarda(dünyada) kalışı gösterildi.Üçüncü dolunay gecesinde Eun Ah (Lee Jun Ki) ve Arang (Shin Min Ah)Şaman Bang Wool (Hwang Bora) yardımı sayesinde orman içinde yaşam ve ölüm ile ilgili yeri bulmanın mümkün olduğunu anlarlar.


Eun Oh Arang'ın kendi ölümününden kısmen sorumlu olduğunu öğrenir.O Yeşim İmparator ve Yama'yı(yeraltı kralı) bulmaya gidiyor ve gerçeğin zilinden Arang için yardım istiyor.

Eun Oh ve Arang yaşam ülkesine(dünyaya) geri dönebilecekleri gün gelir.Fakat günü geldiği için yeraltı dünyasının kapısı açılır ve bu nedenle bu gerçekleştiğinde Arang bunun bir parçası olmalıydı.Çünkü Arang kendi ölümünden sorumlu olduğu için hakikat zili çaldı ve o yeraltına gitmek zorunda kalacaktı.

Ancak son dakikada Eun Oh onun için yeraltına gitmeye karar verir ve Arang sonra cennete gider.İmparator ve Yama Eun Oh'un Arang için kendisini feda etmesine gördüğünde onu cennete göndermeyi dener ama Eun Oh dünyaya geri dönmek istiyordu.

Son olarak Eun Oh ve Arang yeniden doğdu ve daha sonra tekrar buluştu. Eun Oh'un Arang'ı hatırlaması mümkün değil gibi görünsede bakışlarıyla aslında hatırladığını belli etti.İkisi daha sonra tatlı bir öpücük paylaştı.
 
Final % 12.4 izleyici reytingi kaydetti.


kaynak:kpopstarz.com

çeviri:Princess Yumi
clock10-19-2012, 05:38 PM
Yorum: #2
ellerine sağlık ablam Smile mutlu sonla bitmesine sevindim Smile
clock10-20-2012, 06:35 PM
Yorum: #3
İzleyip yorum atıyım diyodum ama dayanamadım..okudum Big Grin final güzel bitiyosa iyi rahatladım Smile Bi serüvenin daha sonuna geldik Smile Lee Jun Ki'm çok güzel döndü Angel Angel Her dizisinde olduğu gibi burda da güzel bi finalle kapatıcaz diziyi Smile
clock10-21-2012, 06:41 PM
Yorum: #4
mutlu sonla bitmesi çok güzel Smile
Smile
paylaşım ve çeviri için teşekkürler ceylan abla Smile
clock10-25-2012, 09:32 PM
Yorum: #5
vuvvv harika mutlu sonn Angel
[-]
Hızlı Cevap
Konu
İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]
Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)