Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Aziatix'in Toyota İçin Hazırladığı 'Baby Let's Go' Şarkısı & Reklam Filmi Yayınlandı.


clock10-25-2013, 12:50 AM
Yorum: #1
[Resim: vq1e.jpg]

Aziatix'in Toyota İçin Hazırladığı 'Baby Let's Go' Şarkısı & Reklam Filmi, Yepyeni Fotoğraflar ve Özel Bir Röportaj Yayınlandı.

Yapımcı Jae Chong'un liderliğinde kurulmuş Nicky Lee, Flowsik ve Eddie Shin'den oluşan R&B hiphop Trio'su Aziatix'in otomobil firması Toyota'nın Corolla 2014 Modelinin tanıtım yüzü olduğunu ve Cash Money Records çatısı altında hazırladıkları "Baby Let's Go" isimli ilk şarkılarının yayınlanacağını, Toyota'nın da reklam kampanyasında kullanılacağını duyurmuştu.

Ayrıntılar için; http://www.koreanturk.com/Konu-Aziatix-Baby-Let-s-Go-ile-Geri-Donus-Yapacak-Toyota-nin-Tanitim-Yuzu-Olacak

Aziatix'in uzun süredir merakla beklenen şarkısı "Baby Let's Go" yayınlandı! Şarkıyı online ve resmi olarak dinlemek isteyenleri şöyle alayım ; http://www.toyota.com/corollaready/

"Baby Let's Go" şarkısının yayınlanmasının ardından Toyota Corolla 2014'ün Aziatix'in rol aldığı reklam filmi de görücüye çıktı.

"The Encounter" (Karşılaşma) isimli reklam filmi:


Toyota tarafından Aziatix üyeleriyle birlikte 2014 model Corolla içinde gerçekleştirilen "Corolla-Ready: Travel" (Corolla-Hazır: Seyahat) isimli röportaj denilebilecek bir video da yayınlandı.

Videoda yoğun programlarından yorulan Aziatix üyeleri işleri bittiğinde sahile gitmek, gün batımını izlemek güzel bir gün geçirmek istediklerine dair kendi aralarında sohbet ediyor.

Aziatix Los Angeles California'daki SmogShoppe'de düzenlenen Toyota'nın 2014 model Corolla'yı tanıtma etkinliğinde sahne aldı.

Ayrıca Toyota tarafından Aziatix'in stüdyo aşamasında ve reklam çekimlerinde yaşadıklarına dair yepyeni fotoğraflar yayınlandı.

[Resim: 6dx0.jpg]
[Resim: ct07.jpg]
[Resim: nlps.jpg]

Türkçe Çeviri & Haber : Ice Queen # 34

Source: Aziatix + Toyota.com
clock10-25-2013, 12:51 AM
Yorum: #2
[Resim: ki8m.jpg]
[Resim: k370.jpg]
[Resim: khgu.jpg]
[Resim: elrw.jpg]
clock10-25-2013, 12:51 AM
Yorum: #3
[Resim: 418v.jpg]
[Resim: lus5.jpg]
[Resim: 7zpi.jpg]
[Resim: xuhv.jpg]
[-]
Hızlı Cevap
Konu
İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]
Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)