Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Bir Süreliğine Hoşçakalın Ahali


clock11-29-2010, 02:06 AM
Yorum: #1
Merhaba Ahali.

Bir kaç ay önce foruma kuzenim Fatma Şafak Heon sayesinde üye oldum. Bunu defalarca söylemişimdir ama yine söyleyeyim. Kore ile pek ilgili olmadığım halde burda olmaktan memnundum. Hala memnunum. Daha önce hiç radyoda yayın yapmadığım halde, hayatımın ilk yayınını burda yapmak nasip oldu. Bunu yaparken de gayet eğlendim. Siz eğlendiniz mi bilemem Big Grin Carpathia sağolsun benim vasat yayınıma rağmen dj ler arasına aldı beni. Neyse mevzuya gelelim ahali.

İnsan hayatında sürekli iniş çıkışlar olur. Zannediyorum kimsenin hayatı mükemmel ve sorunsuz değil. Ancak benim hayatımdan ziyade, kişiliğimde çeşitli iniş çıkışlar hasıl oluyor. Bir gün çok mutluyken ertesi gün "batsın bu dünya" moduna girebiliyorum. Elbette sebepsiz değil bu değişimler. Sebepler bana kalsın. Ancak bu değişimlerde kırıcı ve huysuz olabiliyorum. Kendi adıma bu tür bir değişim yaşadığımda uzaklamşayı, değişmeyi deneyerek bir çeşit çözüme ulaşıyorum. İnsanlara zararım dokunmasın, pişman olacağım sözcüklerle tanışmayayım diye.

Çok kolay bir yaşantım olduğunu söyleyemem. Ancak size ve tüm insanlara yansıyan Asi Hyun (maide) en kaba tabiriyle "çatlak, neşeli, komik" olandır. Olması gereken de budur. Sonuç itibariyle insanoğlu bencildir. İyi insan olma kavgasında bu bencilliği gizler sadece. Bu düşünceden yola çıkarak, diğer insanların benim sorunlu halime tahammül etme gibi bir durumları söz konusu olamaz. Kaçmak kolay olandır ve ben her daim kolay olanı tercih ediyorum. Şu zamana kadar bu tercihimin zararını çekmedim.

Bu halimin ve tavrımın forumla ya da forum insanlarıyla ilgisi yoktur. Sorunun kaynağı ve tek sebebi benim Big Grin Tek söyleyebileceğim; duygusal, sorunlu, arabesk, depresif bir maideyi kimsenin tanımadığıdır. Hayatımın geri kalanında da böyle bir Maide'yi kimseyle tanıştırmaya niyetim yoktur. Karakterim, yansıttığım kadardır ve karakterin her yönünü yansıtmaya lüzum yoktur.

Daha fazla uzatmama lüzum yok arkadaşlar. Düzelinceye ve neşeli Maide'ye ulaşıncaya dek uzaklaşıyorum internet aleminden Big Grin Hemen hemen her forumda var olan "ben gidiyorum ühüüü hayat çok anlamsız ühüüü çok kırıldım ühhüüü ağlarsınız ama ühüüü" tarzında bir yazı değildir bu. Bir yere gittiğim yok. Sadece zamana ihtiyacım var ve kimse üzerine alınmasın diye bu yazıyı yazıyorum. Benden kurtulamazsınız geri geliciim huaha.

Esen kalınız Ahali.
clock11-29-2010, 02:13 AM
Yorum: #2
Tek söyleyebileceğim; duygusal, sorunlu, arabesk, depresif bir maideyi kimsenin tanımadığıdır

ben biliyorumm Cool

sana bir şarkıyla veda etmek istiyorum:
GİT GÜLE GÜLE.GEL GÜLE GÜLE.ÇOK BEKLETME BİZİ.(noel şarkısı ama olsun Tongue )
clock11-29-2010, 02:16 AM
Yorum: #3
hakkına hayırlısı.
clock11-29-2010, 02:19 AM
Yorum: #4
Naptın sen Maide yaa. Daha karpuz kesecektik ama Smile Vedalaşmaya niyetim yok seninle. Hadi kendini toparla ve çabuk geri gel diye fazla uzatmıyorum yazımı. Ben senin ifadeni alırım daha sonra hıh Wink kemçüklerden uzak dur Tongue Kendine dikkat etme =)
clock11-29-2010, 02:30 PM
Yorum: #5
diyenede bak büyük gülüş biri lazım sana g,tme des,n sense,Smile)
gitmiyeydin askere.daha karpuz kesecedikk Cool
clock11-29-2010, 06:28 PM
Yorum: #6
konu kilit + çöp.Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)