Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Çaylak İdol Grubu B1A4 Mütavaziliğini Gösterdi


clock11-13-2011, 12:14 AM
Yorum: #1
Çaylak İdol Grubu B1A4 Mütavaziliğini Gösterdi

[Resim: b1a4gifts00001.jpg]

Baro sahnede bir fanının hediye ettiği şapkayı taktı. Ve bu uzun süre tartışıldı. Çaylak grup B1A4, fanlarını ve onların hediyelerini gerçekten kabul ettiklerini gösterdi.

Bu hediyeyi veren hayran B1A4'un çıkış yaptığı Nisan ayında onları sevdiğini ve sonradan Eylül ayının ortalarında geri dönüş yapıcaklarını öğrendiğinde hediye yollamağı düşündüğünü açıkladı. Bu postayı "geri dönüş hediyesi" başlığı altında yolladı.

Hediye konusunda ise en güzeli özel bir şapka yapmak olduğunu düşündü. Çünkü o ve hepimiz de biliyoruz ki Baro sahnede çok sık şapka takmakta.

Ve bu fanının hediyesi olan şapkayıda sahnede taktı.!

Takipçiler ise " B1A4 üyeleri gerçekten tarz giyiniyor" , "Şapka sahnede takmak için yeterince güzel yapılmış", " Bu idoller hayranlarının yürekten hazırladığı hediyeler için gerçekten müteşekkirler" vs.. yorumlarda bulundular.

Çeviri: sinzey95
Kaynak: FLIGHTB1A4

clock11-13-2011, 01:11 AM
Yorum: #2
ay ay ay centilmenler işte farkları Smile ellerine sağlık zeynepcım Smileçaylaklar ama değer vermeyi iyi biliyorlar Smile
clock11-17-2011, 10:47 PM
Yorum: #3
Bayılıyorum bunlara ya, çok şekerler gerçekten Smile ee Baro'dan da bu beklenirdi. Sonuçta hazırlayan kişi o kadar emek vermiş Smile
[-]
Hızlı Cevap
Konu
İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]
Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)