Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Chae Rim


clock09-12-2009, 03:05 AM
Yorum: #1
Bu konu en son: 02-18-2010 tarihinde, saat: 04:02 PM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: zleeha
Name: 채림 / Chae Rim (Chae Lim)
Real name: 박채림 / Park Chae Rim
Chinese name: 蔡琳 / Cai Lin
Profession: Actress
Birthdate: 1979-Mar-28
Height: 168cm
Weight: 48kg
Blood type: A
Star sign: Aries
Family: Younger brother/actor Park Sang Wook
Oynadığı diziler..
Powerful Opponents (KBS2, 2008)
My Bratty Princess 2 (2008)
Dal Ja's Spring (KBS2, 2007)
Kang Xi Mi Shi as He She Li (BTV, 2006)
Lost City in Snow Heaven (2006, cameo)
Princess Sheng Ping (2005)
Warriors of the Yang Clan (2004)
Oh! Pil Seung And Bong Soon Young (KBS2, 2004)
Love at The Aegean Sea (CTS, 2004)
On The Prairie (KBS2, 2003)
We Are Dating Now (SBS, 2002)
Four Sisters (MBC, 2001)
Cheers For The Women (SBS, 2000)
All About Eve (MBC, 2000)
Air Force (MBC, 2000)
Loving You (MBC, 1999)
Kaist (SBS, 1999)
Lost One’s Way / The Song of Hope (1999)
Shy Lover / 수줿쿀 연쿸 (MBC, 1998)
Jump / 젿프 (1998) sitcom
As We Live Our Lives / 살다보면 / sahl da bo myun (KBS, 1998)
My Mother's Daughters / 엄마쿘 딸 / umma eul ddal (SBS, 1998)
Ban Buhl Ee / 방울쿴 (MBC, 1997)
A Daughter's Choice / 딸쿘 선탿 / ddal eul sun taek (MBC, 1996)
Pair / 짿 / jjak (MBC, 1995)
Journey / 갈채 / gal chae (1994)
Warm River / 뜨거운 강 (1994)

[Resim: chaerim050001.jpg]

[Resim: chaerim050002.jpg]
[Resim: chaerim050003.jpg]
[Resim: chaerim050004.jpg]
clock09-12-2009, 03:07 AM
Yorum: #2
Bu konu en son: 02-18-2010 tarihinde, saat: 04:02 PM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: zleeha
[Resim: chaerim050005.jpg]
[Resim: chaerim050006.jpg]
[Resim: chaerim050007.jpg]
[Resim: chaerim050008.jpg]
clock09-12-2009, 03:09 AM
Yorum: #3
Bu konu en son: 02-18-2010 tarihinde, saat: 04:02 PM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: zleeha
[Resim: chaerim050009.jpg]
[Resim: chaerim050010.jpg]
[Resim: chaerim050011.jpg]
[Resim: chaerim050012.jpg]
clock09-12-2009, 03:09 AM
Yorum: #4
Bu konu en son: 02-18-2010 tarihinde, saat: 04:03 PM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: zleeha
[Resim: chaerim050013.jpg]
[Resim: chaerim050014.jpg]
[Resim: chaerim050015.jpg]
[Resim: chaerim050016.jpg]
clock09-12-2009, 04:21 AM
Yorum: #5
bilgi ve resimler için teşekkürler Wink
clock02-18-2010, 04:03 PM
Yorum: #6
[Resim: chaerim050017.jpg]
[Resim: chaerim050018.jpg]
[Resim: chaerim050019.jpg]
[Resim: chaerim050020.jpg]
clock02-18-2010, 04:03 PM
Yorum: #7
[Resim: chaerim050021.jpg]
[Resim: chaerim050022.jpg]
[Resim: chaerim050023.jpg]
[Resim: chaerim050024.jpg]
clock02-18-2010, 04:04 PM
Yorum: #8
[Resim: chaerim050025.jpg]
[Resim: chaerim050026.jpg]
[Resim: chaerim050028.jpg]
[Resim: chaerim050029.jpg]
clock02-18-2010, 04:04 PM
Yorum: #9
[Resim: chaerim050033.jpg]

[Resim: chaerim050030.jpg]
[Resim: chaerim050031.jpg]
[Resim: chaerim050032.jpg]




[-]
Hızlı Cevap
Konu




İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]




Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)