Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Empress Chun Chu-Demir Prenses 천추태후 14. Bölüm Özeti


clock04-25-2011, 07:59 PM
Yorum: #1
[Resim: image00001aw.jpg]

14. bölüm özeti

Kral, Seongyenogdadır ve oradaki halkla görüşecektir. Ama prensin hala Kraliçe Soo'nun yanında olduğu öğrenince ve onu tutma sebebi olarakta saldırıyı bahane ettiğini ona Shillan'lar söyleyince sinirlenir. Askerlerle birlikte Hwangju'ya gitme kararı alır ama halk dışarıda onu beklemektedir.
Kraliçe Seol ve Prens ise aşklarını yaşamaktadırlar. Beraber müzik çalıp, amaçsızca dolaşmaktadırlar.

Soo, prensi götürmek için gelen vekillerden 2 gün ister. Bu iki gün içerisinde onunla birlikte olacak ve sonra bütün işlerini bırakıp bir ev hanımı olarak oğluyla birlikte yaşayacaktır. Birlikte ok atarlar, ata binerler Prens Song çok mutludur ve annesini yanlış tanıdığı ve onu kötü bildiği için özür diler.

Prens Song ve Soo, Hwangju'nun dışına çıkarlar ve halkın arasında yürürler. Herkes Kraliçe Soo'ya sevgi göstermektedir ve Song'un onun oğlu olduğunu öğrenince de onun önünde eğilip saygı ve sevgilerini sunarlar.
Soo, kardeşi Seol'ün biran önce saraya dönmesini istemektedir bunun içinde Komutan Gang'ın kardeşini onları bulması için gönderir. Onları bulunca bir süre sonra gelip özür dileyecekleri cevabını alır.

Tüccar Kim ise (Şef Kim) üvey kardeşi Sa Gunn'un birşeyler planladığını öğrenir ve Sa Illa'dan Seonyeong'a gidip onu durdurmasını söyler. Sa Illa gider ama kardeşini durduramaz. Kardeşi kralı öldürmeyi planlamaktadır.
Seongyeong'da birkaç kişi halkı galeyana getirmektedir. Halk saraya yürürken Soo ve mahiyeti şehre girerler ve saraya giderler. Kral ise bu sırada halkla konuşmadan önce Hwangju'ya askerlerle gidip, prensi almayı planlamaktadır. Ama Soo'yu karşısında görünce şaşırır tam Soo ona verdiği kararı söyleyecekken bir yangın başlar. Şhillan vekilleri ikisini konuşturmazlar ve krala güvenliği için içeri girmesini söylerler. Bu sırada Sa Gunn, kralı okla yaralar. Aslında öldürecektir ama Şef Kim onu engeller. Tek sorun vardır o da ok zehirlidir.

Kral kanlı elleriyle Soo'ya doğru sinirli bir şekilde bakar...

özetleyen zleeha
clock04-25-2011, 09:03 PM
Yorum: #2
saldırıyı kız kardeşininin yaptığını düşünecek ..yazık oldu Soo ya... çocuğunu yine ellerinden aldılar ..tek güzel şey oldu dizide bence oda artık prensin annesini tanıması ..ellerine sağlık canım çok güzel bir özet olmuş Smile
clock04-25-2011, 09:10 PM
Yorum: #3
daha iyi canım sonuçta ülkeyi kurtaracak biri lazımdı. kaderinde savaşmak var, kaçamıyor bu kaderden
clock04-25-2011, 09:13 PM
Yorum: #4
evet aynen prensi velihat olarak seçti ama görüntüde ..oğlu olursa onu zaten kendi yok edecekti ..çünkü gözü tahttan başka bir şeyi görmüyor çocuğun yerine göz dikti babası hangi şartla vermişti o ne yaptı...diziyi sevdim çok güzel sürükleyici Smile
clock04-25-2011, 09:30 PM
Yorum: #5
ama o çocuk kral mokyong olacak hatta o sun varya hani kralın evlatlık kızı gibi olan kız ilk eşinin, ilk kocasından olan, o da kralın eşi olacak büyüdüklerinde ama biz oraları izlemeyeceğiz WinkYararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)