Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Empress Chun Chu-Demir Prenses 천추태후 15. Bölüm Özeti


clock04-28-2011, 07:28 PM
Yorum: #1
[Resim: image00001aw.jpg]

15. Bölüm Özeti

Kral kanlı elleriyle Soo'ya doğru sinirli bir şekilde bakar...

Kral kardeşini yanında istemez. Herşeyden onu sorumlu tutmaktadır. Ok zehirlidir ve bu yüzden kral bayılır. Vekiller kralın peşindedir, ordu komutanları ise suçluları aramaya başlarlar. Komutan Gang 2 kişi görmüştür ve gördüklerini söyler. Komutanlar sarayın önündeki halkın bu işle ilgisi olduğunu söylerler ve onların Seondouk hanımı için bağırmaları şüpheleri arttırır. Hepsi yakalanır ve sorguya çekilir.

Şef Kim, yanlış kararlar aldığı ve krala suikast düzenlediği için Sa Gunna'yı döver. Akrabalarınız bu plan için canlarını verdi, siz ise onları düşünmüyorsunuz diyerek onlara bağırır.

Kral rüyasında Soo ve Song'u birlikte halkın yanında görür. Zehirin etkisiyle bunlar olmuştur ama ertesi gün kral sarayına geri döner. Yolda Soo kral ile konuşmak ister ama kral onunla konuşmaz ve Song ile Soo birbirlerine ulaşmaya çalışırlarken ağlarlar.

Kraliçe Yunheung, Song'u gördüğüne sevinmiştir ama Song değişmiştir. Annesine yardım etmesini ister. Yunheung buna karşı çıkar ama Song ısrar eder. Onunla kötü konuşan annesini suçlayan Yunheung'un yardımcısına bağırır ve onu susturur.

Şhillan grubu vekilleri hem Guibup tapınağında olanları hem de bu suikastı Soo'nun hazırladığını krala söylerler. Kral onlara inanır.

Diğer tarafta ise Seol ve prens evlenmişlerdir. Birlikte mutlu ama yoksul hayat geçirmeye devam ederler. Seol sürekli olarak yemekleri yakmakta ve herşeyi kötü yapmaktadır ama onun yaptığı güzel nakışlar sayesinde geçinmektedirler.

Sarayda herkes kendi çıkarları için neler yapmaları gerektiğini düşünürken Maliye Bakanı Kim, kuzeye Khitan bölgesine büyük bir kafiye göndermek ve ticaret yapmak istemektedir.

Efendi Gang, tapınağa saldıranların Jurchenler olmadığı ama Bakan Kim'in adamlarından birinin bol miktarda Jurchen kıyafeti aldığını söyler. Onun yakalanması gerekmektedir. Tapınağa saldıranlar yüzlerini kapatmışlardır bu da şüphelere sebep olmuştur.

Soo, kardeşi Seol'un yanına gelir ve yeni çiftimiz ondan özür dilerler. Soo, onların adına mutlu olduğunu ama bunun kral tarafından öğrenildiğinde büyük sorunlara neden olacağını söyler.

Song ise annesiyle yaşadıklarını düşünmektedir. Bu sırada kral gelir ve kral ile tartışırlar. Kral annesinin güvenliği için bir daha onunla görüşmemesini, annesi olarak kraliçe Yunheung'u bilmesini söyler ama Song bunu istemez. Kral gidince de sara krizi geçirir.

Kralın ilk eşi kraliçe Mundeok ölür. Kral, kraliçenin isteği üzerine kızı Sun'ı Soo'nun yanına gönderecektir. Bunun için Soo'yu saraya çağırır. Soo onunla birlikte oğlunu da ister çünkü eğer ev hanımı gibi oturursa oğlunu görmesine hatta birlikte yaşamalarına kral izin verecektir ama olaylardan sonra buna izin vermez. Oğlunun güvenliği için onu görmemelidir.

özetleyen zleehaYararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)