Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Go Joo Won-Ijinashi


clock08-08-2010, 11:30 PM
Yorum: #1
Bu konu en son: 09-13-2010 tarihinde, saat: 09:21 PM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: Carpathia
Profile
[Resim: koreanturk21.jpg]
Adı: 고주원 / Ko Joo Won (Go Joo Won)
Gerçek Adı: Go Young Chul
Mesleği: Oyuncu
Doğum Tarihi: 16 Ekim 1981
Doğum Yeri: Güney Kore
Boyu: 183cm
Kilosu: 72kg
Burcu: Terazi

TV Şovları

OB/GYN Doctors (SBS, 2010)
My Woman (MBC, 2008)
The King and I (SBS, 2007)
Famous Princesses (KBS2, 2006)
The Bizarre Bunch (KBS1, 2005)
Resurrection (KBS2, 2005)

________________________________

Name: 고주원 / Go Joo Won (Ko Ju Won)
Real name: 고영철 / Go Young Chul
Profession: Actor
Birthdate: 1981-Oct-16
Birthplace: Gwangju, South Korea
Height: 183cm
Weight: 72kg
Star sign: Libra


********************

OB/GYN Doctors (SBS, 2010)
My Woman (MBC, 2008)
The King and I (SBS, 2007)
Famous Princesses (KBS2, 2006)
The Bizarre Bunch (KBS1, 2005)
Resurrection (KBS2, 2005)
Brother (2003)
clock08-08-2010, 11:32 PM
Yorum: #2
[Resim: koreanturk22.jpg]

[Resim: koreanturk23.jpg]

[Resim: koreanturk24.jpg]
clock08-08-2010, 11:32 PM
Yorum: #3
Bu konu en son: 08-08-2010 tarihinde, saat: 11:33 PM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: ...Merve...
[Resim: koreanturk25.jpg]

[Resim: koreanturk3l.jpg]

[Resim: koreanturk4.jpg]
clock08-08-2010, 11:34 PM
Yorum: #4
[Resim: koreanturk5.jpg]

[Resim: koreanturk6.jpg]

[Resim: koreanturk7.jpg]
clock08-08-2010, 11:35 PM
Yorum: #5
[Resim: koreanturk8.jpg]

[Resim: koreanturk9.jpg]

[Resim: koreanturk13.jpg]
clock08-08-2010, 11:36 PM
Yorum: #6
Bu konu en son: 08-08-2010 tarihinde, saat: 11:36 PM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: ...Merve...
[Resim: koreanturk14i.jpg]

[Resim: koreanturk15r.jpg]

[Resim: koreanturk16.jpg]
clock08-08-2010, 11:39 PM
Yorum: #7
Bu konu en son: 08-08-2010 tarihinde, saat: 11:43 PM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: ...Merve...
[Resim: koreanturk11s.jpg]

[Resim: koreanturk19.jpg]

[Resim: koreanturk2.jpg]
clock08-08-2010, 11:39 PM
Yorum: #8
[Resim: koreanturk20h.jpg]

[Resim: koreanturk1.jpg]

[Resim: koreanturk10.jpg]




[-]
Hızlı Cevap
Konu




İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]




Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)