Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Günah


clock04-05-2016, 01:02 AM
Yorum: #1
Bu konu en son: 04-05-2016 tarihinde, saat: 01:08 AM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: duru(oppam jung il woo)
[Resim: 21WpXj.jpg]
Alev
Beni yakan bu günahla yaşamak zorundayım. Yıllar önceye gidip aynı hatayı yapmamak istiyorum. Biliyor musun sırf senin için dünyayı yakabilirim ama sende günahımı öğrendiğinde beni yakacak bir alevsin. Biliyorumki bana zarar vermezsin ama bir sözün bile ölmeme yeter yada benden gitmen.
10 yıl önce
Babamdan gizli yine arabayı kaçırmıştım. Araba siyah üstü açık ona bindiğimde kendimi çok havalı hissediyordum. Bugün bile o çocuğun çığlıkları hala kulağımda. Telefonla konuşurken dikkat dağılmama sonucu yan şeritten gelen araca çarpmıştım. Hava atmayı seven koca bir aptaldım sadece. Bana bir şey olmamıştı ama aracın içindeki sürücü şiddetli bir şekilde başını çarpmıştı. Arka koltukta oturan 10 yaşlarındaki kız çocuğu “baba baba” diye çığlık çığlığaydı. Arabamdan inip diğer arabanın yanına zorda olsa geldim ve adamın durumuna baktığımda çoktan nefes almayıp öldüğünü anladım. O anda dizlerim tüm gücünü kaybetmişti. Sonrasını hatırlamıyorum. Büyük ihtimalle şok geçirmiştim. Babamın peşime taktığı adamlar beni eve getirmiş yerimede adamlarından biri geçmişti. Ben ceza felan almamıştım ama 15 yaşımdaki o olay yüzünden ömrümün sonuna kadar suçlu hissedecektim. Babama yalvarmıştım o kız hakkında bilgi alması için. Öğrendiklerimden sonra bir şok daha geçirmiştim. Adam orta halli bir devlet memuruydu ve eşi vefat edeli 5 yıl olmuştu. Adamın yada kadının ailesinden kimse yoktu küçük kızla ilgilenecek. Aslında olanlarda kızla ilgilenmeyi reddetmişti. Teyzesi ve amcası bakamayacaklarını söyleyerek kızı sosyal hizmetlere vermişlerdi. 10 yıldır içimdeki bu acıyla yanıyordum. Şu an 25 yaşındayım ve babamın işlerinin başına geçtim. Şu hayatta seni mutlu etmek dışında bir hayalim yok. Benim yanımda büyüdün. Bir abi yada baba olmaya çalıştım sana. Beni sevdiğinden hiç kuşkum yok. Ama ya gerçekleri öğrenirsen o zaman tepkin ne olacak? Şimdi 18 yaşındasın o gün şok geçirdiğin için kaza yapanın ben olduğumu asla hatırlamadın. Evimize geldiğinden itibaren tek bana güvendin ve yakın davrandın. Sen bilmiyorsun bunun canımı ne kadar acıttığını. Bana hep balkabağı diye sesleniyorsun çünkü hep sana yemek pişirdim. Terlediğinde üstünü değiştirmen için odana kadar sürükledim. Sanırım beni arada baba ördeğim diye çağırmana bile alıştım. Sırf sen istemiyorsun diye 2 kez kız arkadaşımdan ayrıldım. Aslında senin istememenle alakası yoktu. aslı nın sana davranışları beni çileden çıkarmıştı. Aslı ikinci sevgilimdi. Bana karşı nazik davranıp seninse gizli gizli canını yakmakla meşguldu. O gün çok hasta olmana rağmen bizimle yemeğe gelmiştin. Ben lavaboya gitmiştim ve geri döndüğümde aslının sözleriyle şok olmuştum.
- Sen bir beslemesin ne diye sürekli mertle buluşmlarımızda bitiyorsun? Senle mi sevgiliyim mertle mi? Anla şunu artık mert sana acıdığı için hep yanında tutuyor. Sende bundan yararlanıyorsun. Ağlamayı kes artık şimdi mert gelecek aklın sıra kendine acındıracaksın değil mi?
Aslı deryanın kolunu tutmuş ve sıkıyordu. Derya istese iki dakikada aslıyı alaşağı edebilirdi. Ama benim sevgilim olduğu için ses çıkarmıyordu. Aslının kolundan tuttuğum gibi masadan kaldırdım. Sürükleyerek restorandan çıkardım.
- Aramızdaki her şey bitti gelecek haftaki nişanıda iptal ediyorum. Sen kim oluyorsanda deryaya öyle davranıyorsun haaa?!!!!
- Yemin ederim benim bir suçum yok. Derya ağza alınmaz laflar söyleyince kendimi tutamadım.
- Sen kim oluyorsunda deryaya iftira atıyorsun sürtük. Biz deryayla birlikte büyüdük onun ne söyleyip ne söylemeyeceğini senden daha iyi bilirim. Bir daha bizim yakınımızdan bile geçmeye cüret etme sakın. Şimdi bin bir taksiye ve defol buradan.
İçeri geri döndüğümde derya gözyaşlarını silmiş endişeli bir şekilde bana bakıyordu.
- Umarım tartışmadınız? Mert lütfen tartışmadık de.
- Merak etme bundan sonra bizim yakınımıza bile yaklaşamayacak.
Çoktan gözleri dolmuştu bile. Çünkü beni ikinci kez aşık olduğum kızdan ayırdığını düşünüyordu.
- Hey küçük aptalım sende biliyorsun o kızla babamın isteği doğrultusunda görüştüm yani ona duygusal hiçbir şey hissetmiyorum.
- Ama ama…
- Şşşttt hadi gidip evde film izleyelim. Keyfimizi kaçırmayalım.
- Peki.
Hayatımdaki hiçbir kadın senden daha değerli olmayacak küçük aptalım. Evlensemde evlenmesemde sen hayatımdaki en değerli kadın olacaksın.

O olaydan sonra tekrar kız arkadaş yapmadım çünkü hayatıma giren kadınlar sadece derayaya gösterdiğim ilgiyi kıskanıyordu. Çünkü biliyorlardıki derya benim öz kardeşim değil. Üniversitede işletme bölümünü seçmişti derya. Bazen onun yanında olamadığım için üniversitede korkuyordum. Kendini koruyabilecek durumdaydı ama yinede bir erkek her daim güçlü olabilirdi. Koruma istemediği halde 7/24 onu gözetleyen adamlarım vardı. Tabiî ki o bunu bilmiyordu. Annemle babam olmadığında tam bir çocuğa dönüşüyordu. Televizyonun karşına geçip sabahlara kadar film izlemek en büyük zevkiydi ama tabiî ki saat biri geçince tv karşısında uyuyakalıyordu. O halde uyusa muhakkak boynu tutulurdu hiçbir demeden onu odasına çıkarıyordum. Birgün odasına getirdiğimde uyanmıltı ve bana şunları demişti.
- Gerçek abim olsa bu kadar ilgilenmezdi. Teşekkür ederim.
O sözlerden sonra birkaç gün deryadan uzak durmuştum çünkü kendimi pislik gibi hissediyordum. Artık omu uzaktan korumaya karar vermiştim. Gece hayatına başlamıştım içiyordum ve içmediğim zamanlar eve gitmek yerine otelde kalıyordum. Uzun yıllar asla yalnız kalmamıştık. Ama sonuçta biz gerçek kardeş değildik ve bensizde yapabilirdi. Çalan telefonla içinde bulunduğum düşüncelerden sıyrıldım.
- Alo kimsiniz?
- ……
- Ne nasıl olur? Hemen geliyorum.
clock04-05-2016, 03:28 PM
Yorum: #2
[Resim: LA8kla.jpg]

siyah atlı prensim

- Ne nasıl olur? Hemen geliyorum.
Arabayla üniversiteye nasıl geldiğimi hatırlamıyrum. Deryanın kavga ettiğini duyduğumda şok geçirmiştim. Hocanın odasına daldığım zaman deryanın kaşının kenarı kanıyordu ama karşısındaki çocukların durumu ondan biraz daha kötüydü. Deryanın yüzünü görünce birazda olsa rahatlamıştım. Derya başını kaldırıp bana baktı ama gözleri çok donuktu. İlk defa gözlerini bu halde görüyordum. Sanki her şeyden vazgeçmiş gibi bir hali vardı. Hoca resmen patlamıştı. Derya bunu birkaç kezdir yapıyormuş dersleri çok iyi ve örnek bir öğrenci olduğu için şu ana kadar bize haber vermemişler. Hoca oldukça netti.
- Bir erkeğin kızı dövdüğünü gördüm ama bir kızın erkek dövdüğünü görmemiştim. Deryaya bak sadece kaşı biraz kanamış. Ya şu üç erkeğe bak. Çocukların haşadı çıkmış. Anlamıyorum hangisi kız hangisi erkek. Bu zamana kadar çoğu kişi haksız olduğu için deryayı cezalandırmadık ama bir kez daha tekrarlanırsa o zaman üniversiteden atılacak.
Özür dileyek hocanın odasından çıktık. Daha doğrusu özür dileyen kişi tek bendim derya ağzını bile açmamıştı. Hocanın odasından çıktıktan sonra sanki hiçbir suçu yokmuş gibi kantin tarafına doğru yürümeye başlamıştı. Ağzını açıp benle konuşmaya bile tenezzül etmiyordu. Kolundan sıkıca tuttum ve bahçeye arabamı park ettiğim yere doğru onu sürüklemeye başladım. Canı yanıyor muydu ? neden bu kadar sessizdiki? Arabanın ön kapısını açtım ve binmesini bekledim. Hiçbir şey söylemeden benim isteiğimi yaptı. Arabaya bindim ve sürmeye başladım. Şehir dışındaki ormanlık alanda ilerliyorduk şimdi. Hanımefendi yüzüme bile bakmıyordu sadece dışarıyı izliyordu. Arabayı kenara çektim ve bağırmaya başladım.
- Deli misin sen? 3 erkeği birden nasıl dövemeye kalkarsın. Ya sana bir şey olsaydı?
- Olmadı işte neden telaş yapıyprsun.(sözleri o kadar donuk bir ifadeyle söylemiştiki kanım donmuştu.)
- Neden dövdün onları?
- Kızları rahatsız ediyorlardı. Söyledim dinlemediler bende dövdüm. Ayrıca merak etme dövüş sanatlarında gayet iyiyim. 8 yıldır dövüş sanatları eğitimi alıyorum sende biliyorsun. Ayrıca neden merak etmiş gibi rol yapıyorsun?
- Elbette merak edip endişeleniyorum. Beni aradıklarında arabaya binip nasıl okula geldiğimi bilmiyorum. O kadar arabayı hzlı sürdümki 40 dakikalık yolu 15 dakikada geldim. Neden beni korkutacak şeyler yapıyorsun?
- Ahhh endişelenme. Nasıl olsa bikaç ay sonra yüzümü görmeyeceksin.
- O ne demek?
- Şu demek babandan beni yurtdışına göndermesini istedim. Anladımki senin ve ailen için yük oluyorum. Önce babandan destek alacağım ama sonra kendim çalışıp hayatımı kuracağım.
- Kes sesini buna izin vermiyorum.
- Sen kim oluyorsunda bana izin vermiyorsun? Bir aydır bana şunu kanıtladınki bizim aramızda hiçbir bağ yok. Yani bundan sonra sana asla güvenmeyceğim.
- Aptal sadece bensizde ayakta kal istedim. Bir ay için beni sileceksen sil.
Hızla arabayı çalıştırdım ve eve doğru yol aldım. Akşam olmak üzereydi yemek yemeden odama çıktım ve yattım. Birkaç saat sonra odamın kapısı açıldı. Derya arkama gelip yatağımın kenarına oturdu.
- Özür dilerim seni kaybettiğimi benden nefret ettiğini düşündükçe kendimi kaybettim ve yapmamam gereken davranışlar yaptım. Benim örnek aldığım kişi yalnızca sensin.
Yatağıda döndüm ve yastığımı kafasına attım.
- Aptal kız o zama beni bu kadar korkutma.
- O zaman sende hep yanımda kal.
- Birgün evleneceksin o zaman yanında olmayacağım bunu unutma.
- Korkmana gerek yok henüz beyaz atlı prensimi bulamadım.
- Desene beyaz atlı prensini bulunca pabucumuzu dama atacaksın.
- Belli olmaz. Sende tahta atlı prensin unutma.
- Hadi hadi çok laf etmede mutfaktan yiyecek çıkar. Birlikte sinema izleyelim.
- Hangi filmi izleyeceğiz.?
- Dünyanın orta yerinde aşk için ağlıyorum. Eski bir film ama oldukça güzel.
Salona indim bilgisayarımı tvye bağlayıp her şeyi hazırladım. Deryada mutfaktan meyve ve patlamış mısır getirmişti bu arada. Film süresince deryaya bakamadım çünkü ağladığını düşünmüştüm ama film bittikten sonra ona döndüğümde tek ağlayanın ben olduğumu gördüm. Hanımefendi uyuyakalmıştı bile.kucağıma alıp odasına taşıdım. Yatağına bıraktıktan sonra üstünü örttüm. Tam yanından ayrılırken sayıklamalarını duydum.
- Siyah atlı prensim……
[-]
Hızlı Cevap
Konu
İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]
Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)