Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Güney Kore Webtoon ve Anime


clock08-28-2020, 04:50 AM
Yorum: #1
Bu konu en son: 08-28-2020 tarihinde, saat: 05:01 AM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: TrSherlock
Güney Kore animesi:

- A Day Before Us

Anizm.tv Bağlantısı: https://www.anizm.tv/a-day-before-us

İlk izlediğimde Japonca beklerken Korece seslendirmeyi duyunca şaşırdığım bir "anime". Romantizm konulu bir "anime" olduğu belirtilmekte Smile

"webtoon"dan "anime"si yapılan ve Japonca seslendirilenler:

- Tower of God (Korece: 신의 탑 Sin-ui Tap), S.I.U. tarafından yazılan bir manhwa serisidir. Seri, 30 Haziran 2010 tarihinden bu yana Naver'in Webtoon platformunda yayınlanmakta olup Young Com tarafından toplanan ve yayınlanan bireysel bölümler Haziran 2020 tarihi itibarıyla dört cilt halinde yayınlanmaktadır. Konusu: Seri, hayatının büyük bir kısmını tek arkadaşı Rachel ile birlikte büyük ve gizemli kalenin altında geçiren 25. Bam isimli bir çocuğu takip etmektedir. Rachel, kaleye girdiğinde Bam da kapıyı açmayı başarır ve en yakın arkadaşını bulmaya çalışırken bu kalenin her katında zorluklarla yüzleşir. (Alıntı: Wikipedia)

Anizm.tv Bağlantısı: https://www.anizm.tv/tower-of-god
Turkanime.tv Bağlantısı: https://www.turkanime.net/anime/kami-no-tou-tower-of-god

- The God of High School (Korece: 갓 오브 하이 스쿨 Gat Obeu Hai Seukul), Yongje Park tarafından yazılan bir manhwa serisidir. Seri, 38 Nisan 2011 tarihinden bu yana Naver'in Webtoon platformunda yayınlanmakta olup Imageframe tarafından toplanan ve yayınlanan bireysel bölümler Nisan 2020 tarihi itibarıyla dört cilt halinde yayınlanmaktadır. Konusu: Seri, Güney Kore'deki liseler arası dövüş turnuvası ile başlamaktadır. Bu turnuvanın amacı tüm liseler arasındaki en güçlü dövüşçüyü bulmaktır. 17 yaşında bir lise öğrencisi olan Jin Mo-Ri, daha sonra tanıştığı Han Dae-Wi ve Yu Mi-Ra ile birlikte bu turnuvaya katılırlar. Mo-Ri, çok geçmeden turnuva sahnesinin altında çok daha büyük bir şeyin yattığını öğrenir. (Alıntı: Wikipedia)

Anizm.tv Bağlantısı: https://www.anizm.tv/the-god-of-high-school
Turkanime.tv Bağlantısı: https://www.turkanime.net/anime/the-god-of-high-school

Not: Umarım Solo Leveling için de anime yaparlar Smile




[-]
Hızlı Cevap
Konu




İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]




Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)