Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Güney Kore'de Kendisini Silah Oyununa Kaptıran Öğrenci, Komşusunu Vurdu


clock12-17-2010, 10:29 PM
Yorum: #1
Güney Kore'de Bir Öğrenci Bağımlısı Olduğu Silah Oyununa Kendisini Kaptırıp, Komşusunu Silahla Vurdu.


Güney Korae'de bir öğrenci bağımlısı olduğu silah Oyununa kendisini kaptırıp, komşusunu silahla vurdu. Amerika'ya hukuk eğitimi almaya gidip, mezun olamayınca Kore'ye geri dönen P.M. (23) depresyona girdi. Uzun süren yurt dışı eğitiminden dolayı Kore'de de pek arkadaşı olmayan Park, kendisini bilgisayar Oyunlarına özellikle silahlı Oyunlara verdi. Günde ortalama beş altı saat Oyun oynayan Park, komşusu ile girdiği tartışmayı cinayetle bitirdi.

Ailesini ekonomik durumu iyi olup, Seul'un zengin bölgesi Kangnam'da başarılı bir liseden mezun olan Park, Amerika'da arkadaş edinemeyip, derslerinden 'F' alınca, çok sevdiği derslerden de nefret etmeye başladı.

Sigara almak dışında evin dışına neredeyse hiç çıkmayan Park'ın, cinayet öncesinde 5 gün boyunca da sabahlayarak cep telefonuna bile bakmaksızın silah Oyunlarını oynadığı ortaya çıktı.

Polis eve baskın yaptığında yorgana sarılı bir şekilde oturuyor olan Park, ilk söylediği bir kaç sene evveline geri dönmek istediği oldu. Polis verdiği bilgiye göre Amerika'da geçirdiği başarısız yurtdışı eğitimi Park'ın psikolojisini kötü etkilemiş
clock12-17-2010, 10:55 PM
Yorum: #2
Buna Biz Aşırıcılık Diyoruz.
clock12-17-2010, 11:52 PM
Yorum: #3
Sad bu piskopatmış Sad bu kdarda olmazYararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)