Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Güney Kore'den İstanbul'a Seyahat Uyarısı


clock01-14-2016, 03:12 PM
Yorum: #1
Sultan Ahmet Cami’nin önünde meydana gelen patlamadan sonra Güney Kore Dışişleri Bakanlığı, İstanbul'a seyahat uyarısında bulundu. Bakanlık, Güney Kore vatandaşlarının İstanbul'a gitmeyi tercih etmemesi gerektiğini bildirdi.

Türkiye’de birçok can kaybına neden olan terör eylemleri, turizme de büyük darbeler vurmaya başladı. Yılda 300 binden fazla Türkiye’ye turist gönderen Güney Kore, Sultan Ahmet Cami’nin önünde meydana gelen patlamadan sonra seyahat edilmesinin tercih edilmemesi için İstanbul’u ‘sarı’ listeye aldığını duyurdu.

En son Ankara’da meydana gelen bombalı eylemde, Türkiye’deki tüm şehirler, seyahat sırasında dikkat edilmesi gereken ‘mavi’ listeye alınmış, Güneydoğu bölgesindeki sınır şehirler ise bir an evvel terk edilmesi gereken ‘kırmızı’ listede gösterilmişti. Güneydoğu’daki bazı şehirler ise seyahat sırasında dikkat edilmesi gereken ‘mavi’ listeden seyahatten çekinilmesi gereken ‘sarı’ listeye alınmıştı. Son patlamadan sonra İstanbul da mavi listeden ‘sarı’ listeye alınmış oldu.

Kaynak:
Sondakika
clock01-15-2016, 03:02 AM
Yorum: #2
son dönemler çok üzücü olaylar oldu. Gelmemekte haklılar. İnşallah bu olaylar tez zamanda son bulur. paylaşım için teşekkür ederim emeğine sağlık
[-]
Hızlı Cevap
Konu
İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]
Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)