Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Ha Ji Won


clock09-12-2009, 09:05 PM
Yorum: #1
Bu konu en son: 02-20-2010 tarihinde, saat: 02:56 AM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: zleeha
Name: 하지원 / Ha Ji Won
Birth Name: 전해림 / Jeon Hae Rim
Profession: Actress and singer
Birthdate: 1979-June-28
Birthplace: Seoul, South Korea
Height: 168cm
Weight: 46kg
Blood type: A


Film

BA:BO (2008)
His Last Gift (2008)
Sex Is Zero 2 (2007)
Fool (2007)
Miracle on 1st Street/1st Miracle (http://imdb.com/title/tt0983991) (2007)
Duelist (http://www.duelist2005.co.kr) (2005)
Daddy Long Legs (http://imdb.com/title/tt0453125) (2005)
All For Love (2005) Cameo
Love So Divine (http://imdb.com/title/tt0419135) (2004)
Bunshinsaba/Ouija Board (http://imdb.com/title/tt0415689) (2004)
100 Days with Mr. Arrogant (http://imdb.com/title/tt0395677) (2004)
Reversal of Fortune (http://imdb.com/title/tt0364759) (2003)
Sex is Zero (http://imdb.com/title/tt0341555) (2002)
Phone (http://imdb.com/title/tt0323630) (2002)
The Scissors (2000)
Ditto (http://imdb.com/title/tt0270919) (2000)
Truth Game (http://imdb.com/title/tt0314230) (2000)
Nightmare (http://imdb.com/title/tt0269266) (2000)



Drama

Hwang Jin Yi (KBS2, 2006)
Fashion 70's (SBS, 2005)
What Happened in Bali (SBS, 2004)
Damo (MBC, 2003)
Dragon's Tears (KBS)
Love That's Bigger Than Love (MBC)
School 2 (KBS)
Days in the Sun (KBS, 2002)
Life is Beautiful (KBS, 2001)
Secret (MBC, 2000)



2007 32nd Golden Chest International TV Festival: Best Actress (Hwang Jin Yi)
2007 34th Korean Broadcasting Awards: Best Actress (Hwang Jin Yi)
2006 KBS Performance Awards: Highest Award (Hwang Jin Yi)
2006 KBS Performance Awards: Best Couple Award with Jang Geun Suk
2006 KBS Performance Awards: Netizen Award
2004 40th BaekSang Awards: Best Actress in a TV Drama (What Happened in Bali)
2000 Blue Dragon Awards: Best Supporting Actress (Ditto)
2000 Grand Bell Award: Best New Actress (Truth Game)

[Resim: hajiwon00001.jpg]
[Resim: hajiwon00002.jpg]
[Resim: hajiwon00003.jpg]
clock09-12-2009, 09:08 PM
Yorum: #2
Bu konu en son: 02-20-2010 tarihinde, saat: 02:57 AM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: zleeha
[Resim: hajiwon00004.jpg]
[Resim: hajiwon00005.jpg]
[Resim: hajiwon00006.jpg]
clock09-12-2009, 09:11 PM
Yorum: #3
Bu konu en son: 02-20-2010 tarihinde, saat: 02:58 AM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: zleeha
[Resim: hajiwon00007.jpg]
[Resim: hajiwon00008.jpg]
[Resim: hajiwon00009.jpg]
[Resim: hajiwon00010.jpg]
clock09-12-2009, 09:13 PM
Yorum: #4
Bu konu en son: 02-20-2010 tarihinde, saat: 02:59 AM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: zleeha
[Resim: hajiwon00011.jpg]
[Resim: hajiwon00012.jpg]
[Resim: hajiwon00013.jpg]
[Resim: hajiwon00014.jpg]
[Resim: hajiwon00015.jpg]
clock09-12-2009, 09:16 PM
Yorum: #5
Bu konu en son: 02-20-2010 tarihinde, saat: 02:59 AM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: zleeha
[Resim: hajiwon00016.jpg]
[Resim: hajiwon00017.jpg]
[Resim: hajiwon00018.jpg]
[Resim: hajiwon00019.jpg]
[Resim: hajiwon00020.jpg]
clock09-12-2009, 09:17 PM
Yorum: #6
Bu konu en son: 02-20-2010 tarihinde, saat: 03:00 AM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: zleeha
[Resim: hajiwon00021.jpg]
[Resim: hajiwon00022.jpg]
[Resim: hajiwon00023.jpg]
[Resim: hajiwon00024.jpg]
[Resim: hajiwon00025.jpg]
clock11-05-2009, 12:52 AM
Yorum: #7
Bu konu en son: 02-20-2010 tarihinde, saat: 03:04 AM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: zleeha
[Resim: hajiwon00026.jpg]
[Resim: hajiwon00027.jpg]
[Resim: hajiwon00028.jpg]
clock11-05-2009, 12:53 AM
Yorum: #8
Bu konu en son: 02-20-2010 tarihinde, saat: 03:05 AM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: zleeha
[Resim: hajiwon00029.jpg]
[Resim: hajiwon00030.jpg]
[Resim: hajiwon00031.jpg]
clock11-05-2009, 12:56 AM
Yorum: #9
Bu konu en son: 02-20-2010 tarihinde, saat: 03:05 AM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: zleeha
[Resim: hajiwon00032.jpg]
[Resim: hajiwon00033.jpg]
[Resim: hajiwon00034.jpg]
clock11-05-2009, 12:58 AM
Yorum: #10
Bu konu en son: 02-20-2010 tarihinde, saat: 03:05 AM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: zleeha
[Resim: hajiwon00035.jpg]
[Resim: hajiwon00036.jpg]
[Resim: hajiwon00037.jpg]




[-]
Hızlı Cevap
Konu




İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]




Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)