Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Halkımın CanınıVe Malını Koruyamadım


clock12-01-2010, 10:55 AM
Yorum: #1
Bu konu en son: 12-01-2010 tarihinde, saat: 12:23 PM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: samyeli


Halkimin Canini Ve Malini Koruyamadim

[Resim: halkimincaninivemalinik.jpg]
Seul - Güney Kore Devlet Başkanı Lee Myung-bak, halkını geçen haftaki Kuzey Kore saldırısından korumada başarısız olduğu için 'derin sorumluluk' duyduğunu söyledi.
Seul - Güney Kore Devlet Başkanı Lee Myung-bak, halkını geçen haftaki Kuzey Kore saldırısından korumada başarısız olduğu için 'derin sorumluluk' duyduğunu söyledi.

Lee, saldırıdan sonra yaptığı ilk ulusa sesleniş konuşmasında, 'halkımın canını ve malını korumada başarısız olmanın derin sorumluluğunu hissediyorum' dedi ve 'masum insanların ölmesinden duyduğu üzüntüyü' dile getirdi.
Lee Myung-bak, sivillere karşı askeri saldırının savaş zamanında bile yasaklanmış insanlık dışı bir suç olduğunu belirtti.
Kuzey Kore'nin ileride yapacağı saldırganlıkların sonuçlarına katlanacağı uyarısında bulunan Lee,ancak bunların neler olacağı konusunda ayrıntı vermedi.
Yeanpyeong adasına yapılan topçu saldırısında ikisi sivil 4 kişi ölmüş, bölgede gerilim tırmanmıştıclock12-06-2010, 01:52 PM
Yorum: #2
haber için sağol canım.
clock12-06-2010, 06:46 PM
Yorum: #3
haber için teşekkürler deryacım Smile
clock12-13-2010, 04:18 PM
Yorum: #4
sorumluluk duymak çok güzel keşke bizde de olsa... uzak doğu insanlarında hala bu kavramlar yaşıyor. teşekkürler deryam eline sağlık
[-]
Hızlı Cevap
Konu
İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]
Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)