Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Hara ve JeA, Hayvanları Nasıl Yetiştirdiklerini 'Fashionable Pet Life' da Gösterecek


clock11-16-2013, 11:31 AM
Yorum: #1
KARA'dan Hara ve Brown Eyed Girls'den JeA, kendi hayatlarının yanısıra evcil hayvanlarıyla birlikte OnStyle'ın 'Fashionable Pet Life' ('Petorialist') adlı pilot programıyla kameralar karşısına geçecek.

[Resim: Brown-Eyed-Girls-JeA-KARA-Hara_1384573434_af_org.jpg]
CJ E&M temsilcisinin belirttiğine göre 16'sından itibaren "Hara ve JeA OnStyle'ın yeni programı Fashionable Pet Life'da yer alacak."

"Fashionable Pet Life'da evcil hayvanları bizzat idollerin nasıl yetiştirdikleri konu alınacak. OnStyle kanalı moda, güzellik ve evcil hayvanlar üstüne odaklanacak."

"Bu programda, evcil hayvanların yetiştirilmesinden daha çok yetenekleri incelenecek ve insanlarla hayvanlar arasındaki ilişkilere de dikkat edilecektir...Sadece moda ve güzellik üstüne durulmayacak, zorlu yaşam koşulları olan insanlara şifa getiren bir program olacak."

"Fashionable Pet Life, normal sezon sınırları içinde kalacak pilot bir program... Bu aralık yayınlandığında olumlu sonuçlar bekliyoruz."

"Hara, JeA ve Hong Jong Hyun'un günlük yaşamları ve evcil hayvanları programda yer alacak. Daha önceki yayınlarda hiç görmediğiniz bir yönlerini sizlere göstermeyi umuyoruz."

Fashionable Pet Life bu aralıkta yayınlanmaya başlayacak.


Kaynak: allkpop
Çeviri: iremymc
[-]
Hızlı Cevap
Konu
İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]
Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)