Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Hyundai ,Genesıs Coupe ve İx20 ile İstanbul Aouta Show 2010 Gerçek Showunu Yaptı


clock11-04-2010, 12:34 PM
Yorum: #1

[Resim: newsimage25510111201014.jpg]

Hyundai’nin ilk arkadan itişli spor otomobili Genesis Coupe, Avrupa’da ilk kez Türkiye’de
- Hyundai’nin yeni “akıcı” tasarım anlayışı doğrultusunda hazırlanan ikinci modeli ix20, MPV-B segmentinde standartları değiştirecek
- Hyundai’nin zengin ürün yelpazesinde yer alan 14 binek otomobil AutoShow 2010’da tüketicilerle buluştu

Hyundai’nin Eylül ayı sonunda yapılan Paris Otomobil Fuarı’nda ilk kez dünyaya tanıttığı ix20 ve Avrupa için özel versiyonu geliştirilen Genesis Coupe, hiç vakit kaybetmeden İstanbul Auto Show 2010’da da Türk tüketicileriyle buluştu ve iki araç da fuarla birlikte satışa sunuldu.
Hyundai’nin birçok ödül kazanan modeli Genesis Sport Sedan’ın arkadan itişli şasisi üzerine geliştirilen Genesis Coupe’yi ise Avrupa’da ilk kez Türk tüketicisi kullanma ayrıcalığına sahip oluyor. Tam 213 PS maksimum güç üreten turbo beslemeli 2.0 litre hacmindeki motorla satışa sunulan Genesis Coupe; göz alıcı tasarımı, yüksek performansı, üstün yol tutuşu ve mükemmel kalitesiyle Türkiye’de dengeleri şimdiden değiştirdi. Avrupa’nın belirli ülkelerinden sadece sınırlı sayıda sürücünün sahip olabileceği Genesis Coupe’den henüz Türkiye’ye gelmeden 3 adet satıldı bile.
Hyundai’nin diğer bir yeniliği olan yeni nesil B-Segmenti MPV (Multi Purpose Vehicle – Çok Amaçlı Araç) modeli “ix20”, bulunduğu segmentin “kutu” formlu tasarım alışkanlığından uzaklaşarak markanın modern ve yenilikçi tasarım anlayışı doğrultusunda daha dinamik iç-dış görünümle ve güçleri 77 ile 125 PS arasında değişen dört farklı motor seçeneğiyle yollara çıkmaya başladı.
29 Ekim – 7 Kasım tarihleri arasında CNR Expo’da gerçekleştirilecek olan 13. Uluslararası Otomobil Fuarı İstanbul Auto Show’da 4’üncü salonda yer alan Hyundai standında, aralarında Türkiye’de üretilen i20 Troy ve Accent Era’nın olduğu zengin binek otomobil yelpazesindeki i10, i30, i30 CW, Sonata, Genesis, ix55, ix35 ve Santa Fe gibi modellerden oluşan toplam 14 adet araç sergileniyor. Stantta ayrıca her gün tüm katılımcıların ilgisini fazlasıyla çekecek gösteriler de gerçekleştiriliyor.

[-]
Hızlı Cevap
Konu
İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]
Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)