Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Hyundai Servis Kampayası Yüzde 25 'e varan İndirimlerle Hyundai Sahiplerini Bekliyor


clock10-16-2010, 10:07 AM
Yorum: #1
[Resim: 15102010k.jpg]Araçlarında en üstün güvenliği sunmayı ve Türkiye çapındaki yetkili satıcı ve servislerinde en kaliteli hizmetle en iyi müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine öncelikli ilke edinen Hyundai, geniş kapsamlı ve uzun süreli servis kampanyalarına devam ediyor. Tüketiciye sadece satış esnasında değil, satış sonrasında da üstün hizmetler sunan Hyundai, yeni servis kampanyası dahilinde tüm araçlarını kapsamlı bakım için Türkiye genelindeki yetkili servislerine bekliyor.

Hyundai’nin 30 Ekim 2010’a kadar geçerli olacak servis kampanyası dahilinde periyodik bakım parça ve işçiliğinde, fren sistemi, debriyaj sistemi, egzos sistemi parça ve işçiliğinde koşulsuz yüzde 25 indirim uygulanacak. Ayrıca, tüm aksesuar parçalarında da yüzde 20 indirim Hyundai kullanıcılarına özel olarak sunulacak.

İndirimin yanı sıra tüm Hyundai araçlara ücretsiz check-up hizmeti verilecek. Ücretsiz check-up’ta yağ seviyeleri, motor ayarları, kayışlar, klima, ısıtma, aydınlatma, yakıt, ateşleme sistemleri, antifriz ve yürüyen aksam kontrolleri yapılırken ücretsiz boya kontrolünde de tamponlarda oluşan çizikler giderilecek.Tüm bu fırsatların haricinde Hyundai Yetkili Servisleri’ne gelen tüm Hyundai araçlara sunulan, yağ servisi, lastik servisi (rotasyon) ya da far ayarı hizmetinin birinden işçilik ücreti alınmayacak. Ayrıca kampanya dahilinde ücretsiz akü ve silecek kontrolü yapılırken detaylı iç ve dış temizlikten ücret alınmayacak. Bunların dışında garantisi bitmiş Hyundai modelleri için sunulan Opsiyonel Yol Yardım Paketi yüzde 20 indirimle satın alınabilecek ve Hyundai Yetkili Servisleri’nden Bridgestone veya Lassa markalı 4 binek, 4x4 veya ticari lastik alana, 1 adet Bridgestone veya Lassa tekerlekli seyahat çantası hediye edilecek.

Hyundai bu avantajlı kampanyadan tüm müşterilerinin yararlanmaları için araç sahiplerini tüm Türkiye genelinde 50’den fazla ilde faaliyet gösteren 83 adet Hyundai Yetkili Servisi’ne bekliyor. Kendilerine en yakın yetkili servisi öğrenmek isteyenler,
http://www.hyundai.com.tr adresine başvurabilirler.
clock10-16-2010, 10:09 AM
Yorum: #2
Hyundai bu kampanya ya da çok güzel bir reklam çekmiş tv de gösteriliyor
clock10-17-2010, 01:52 PM
Yorum: #3
haber için teşekkürler.Hyundai gittikçe fark atıyor rakiplerine.
clock10-20-2010, 06:59 PM
Yorum: #4
Hyundai gitikçe popüler bir marka olmaya başladı Smile
umarım satışları daha da artar Smile
clock10-21-2010, 10:12 AM
Yorum: #5
gerçketende dedikerini yapıyor firma birebir şahit oldum Smile
[-]
Hızlı Cevap
Konu
İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]
Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)