Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
JYJ'nin The Beginning Albümlerinin Prodüktörü Kanye West Olacağı Duyuruldu


clock09-28-2010, 11:16 PM
Yorum: #1

[Resim: image00001jyj.jpg]


JYJ (Jaejoong, Micky Yoochun, Xiah Junsu) dan yeni küresel albümlerinin “The Beginning” olacağı duyuruldu.

TVXQ'nun eski üyelerinden olan JYJ (Jaejoong, Micky Yoochun, Xiah Junsu)'nin uluslararası albümlerinin dünya çapında ünlü bir süperstarlarla işbirliği sonucunda oluşturulacağı duyuruldu.

Ki bu tartışmasız Amerikanın A-listesinde yer alan prodüktörler Kanye West ve Rodney Jerkins ile takım olarak onların yeni global albümleri “The Beginning” için çalışacaklar.

Albümün adı bugüne kadar yaptıkları seyahatlerle eşanlamlıdır ve grubun ingilizce albüm çıkaracaklarına dair işarettir.

JYJ tüm Dünya ülkelerinde hayranlara sahiptir ve üçlü sadece Seoul'de 800.000 den fazla hayrana sahip olarak Dünyanın En Büyük Resmi Fan Clubune sahip olan grup olarak 2008 ve 2009 yılında Guinness Rekorlar Kitabına girdi.Ve 19 Mayıs 2003 tarihinden itibaren eski grup üyeleriile birlikte 500 milyon kez magazin,albüm ve reklam çekimlerinde yer alarak Dünya'da en çok fotograflanan ünlüler arasına girdiler.

Albümün ilk çıkış parçaları “Ayyy Girl” için Kanye West hem bu şarkıya vokal yapacak aynı zamanda da prodüktörlüğünü üstlenecektir.
Bu şarkı kelimelerin maestrosu Malik “The Poet” Yusef tarafından yapılmıştır.Bu şarkı mükemmel bir kız arayışında olan ve onu bulduğu zaman onun ancak bir hayal kadar mükemmel olabileceğini anladığını anlatmaktadır.

Kanye West tarafından prodüktörlüğü yapılan albümde orijinal eserler yapan Rodney “Darkchild” Jerkins'in de “Empty” ve “Be My Girl” adlı iki eseri bulunmaktadır.


Rodney Jerkins şöyle bir açıklama yaptı:

"Gerçektende JYJ'nin global albümleri için birlikte çalışmaktan çok memnun oldum.Bugünlerde Doğu ve Batı tanışmakta ve Dünyanın çeşitli kültürleri bir potada eritilmektedir.Kanye ve kendimi bir şampiyon olarak görüyorum, çünkü müziğin uluslararası dili ile dünyayı birleştirdik.Bu amaçlada dünyanın bir ucundan gelen zirve isimlerin Amerika'da tanıtılması için bu özel projede yer aldık."

Not :ayy girl parçası 19 ekim tarihinde yayınlanacakmış bilginize...

kaynak.jyj-thebeginning
clock09-28-2010, 11:21 PM
Yorum: #2
emeğine sağlık ablamSmile
clock09-28-2010, 11:21 PM
Yorum: #3
şimdiden hayırlı olsun umarım çok uzun sürmez çıkması Smile
ellerine sağlık balım Smile
clock10-25-2010, 06:58 PM
Yorum: #4
sağolun canlarım
clock10-25-2010, 08:14 PM
Yorum: #5
arzucum ben JYJ nin şarkıalrını hep dinledim. süper süper süper!!!!
ayyy girl - empty - be my girl - still in love öyle harika ki !!!
bir de Kanye West eli değerse bu albüme ABD ve avrupada JYJ müzik piyasasına bomba gibi düşer bu şarkılar! benden söylemesi lol
ellerine sağlık Smile
clock10-30-2010, 03:23 AM
Yorum: #6
kesinlikle JYJ dünyada tanınacak bencedeSmile sağolasın elifcimSmileYararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)