Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Kardeş Şehrimiz Suwon'a Ziyaret


clock10-18-2011, 11:18 PM
Yorum: #1
Kardeş Şehrimiz Suwon'a Ziyaret

Yalova'dan bir heyet, kardeş şehir ilişkileri çerçevesinde Güney Kore'nin Suwon kentindeki 48. Suwon Hwaseong, Kültür Festivali'ne iştirak etti.

Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Murat Bozacı, Belediye Meclis üyeleri; Kadir Ofluoğlu, Muammer Dönmez ve Maşallah Erdoğan ile Belediye Dış İlişkiler Birimi'nden Hakan İlaslan kardeş şehir ilişkileri çerçevesinde Güney Kore'nin Suwon kentindeki 48. Suwon Hwaseong, Kültür Festivali'ne iştirak etti. Kültürel etkinlik kapsamında temaslarda bulunan Yalova Heyeti, Suwon Belediye Başkanı'nın hoşgeldiniz resepsiyonuna katıldı. Resmi görüşmeler sonrasında festival gösterilerini izleyen Yalova Heyeti, Güney Kore'de Dünya Kupası Stadyumu da dahil olmak üzere bir çok tarihi ve kültürel yerleri de gezdi. Suwon Kenti'nde kardeş şehirler Temalı Cadde'yi de ziyaret eden heyet, kardeş şehirlerden gelen anıt ve hediyelerin yer aldığı alanlarda da incelemelerde bulundu.
clock10-19-2011, 10:04 AM
Yorum: #2
verdiğin bilgiler için teşekkürler Smile
clock10-19-2011, 10:08 AM
Yorum: #3
ah ne güzelAngel ama gitmişken bizim oppalarada uğrasalardıAngel onları nasıl beklediğimizi söyleselerdiWink

tşk zeliha haber içinbüyük gülüş
clock10-19-2011, 07:32 PM
Yorum: #4
Payşalım için teşekkürlerBig Grin
clock10-19-2011, 08:10 PM
Yorum: #5
gelirken bize oppa, annemize çiçek çikolata, babamıza haber allahın emri peygamberin kavli ile kızımız oğlumuzu görmüş beğenmiş Big Grin büyük gülüş Smile ne komik olur yha paylaşım için teşekkürler
[-]
Hızlı Cevap
Konu
İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]
Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)