Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Kim Hyun Joong - Korea Times Interview - Röportajı Türkçe Çeviri -13.10.2011


clock10-23-2011, 11:13 PM
Yorum: #1
[Resim: khjluckyalbumphotos.jpg]

Kim Hyun Joong - Korea Times Interview - Röportajı Türkçe Çeviri -13.10.2011

Kim Hyun Joong’un “Lucky Guy” dan Beklentileri,SNSD’nin Dönüşüne Dair Düşünceleri

Kim Hyun Joong ikinci mini albümü “Lucky” ile geri döndü, değişik müzik türlerinde şarkılar albümde yer alıyor, “Lucy Guy” punk rock tarzında, “I’m your man” ise oldukça romantik bir şarkı.

Kim Hyun Joong Korea Times’a mini albümü “Lucky Guy” , solo çalışmaları ve müzik dünyasındaki diğer idollere dair görüşlerini belirten bir röportaj verdi.

-Albüme dair herhangi özel bir beklentiniz var mıydı?

Kim Hyun Joong: “Ben sadece bir sürü insanın albümümü dinlemesini ve zevk almasını umuyorum. Benim gerçekten hayran sayım fazla, bunu sürekli duyuyorum. Break Down albümümün satışları kötü değildi ama ben memnun değildim, ben bu albümümde daha fazla müziğe odaklandım”

-Albümün promosyon süresi 3 hafta olacak dediniz. Bu yeterli mi sizce?

Kim Hyun Joong: “Ben bir süre promosyon çalışmalarında bulunmak istiyorum. Süre pek uzun değil ama daha önceden planlanmış ve planlanacak faaliyetler olacak. Ben bu zaman zarfında çok sıkı çalışacağım.

-Albümdeki favori şarkınız hangisi?

Kim Hyun Joong: “Lucky Guy” Neden derseniz albümün çıkış şarkısı o (gülüyor) Ben “Break Down” da olduğu gibi performans sergilemek değil, sahnede eğlenmekte istiyorum. Ondan dolayı favorim “Lucky Guy”

-Kendini yalnız hissettiğin oldu mu?

Kim Hyun Joong: “Hayır. Ben olağanüstü bir albüm yapmaya odaklanmak istiyorum dedim ve yaptım. İleride de hayranlarım için ücretsiz bir konser vereceğim”

-Tüm dediklerimi yaptım ve bitti derken ne demek istiyorsunuz?

Kim Hyun Joong: “Bir dans şarkıcısının kariyeri kısa ömürlü. Otuzlu yaşlarımın ortasına geldiğimde sahnede 20 tane dans şarkısı seslendirebilmem pekte gerçekçi değil. Kariyerimin sonu geldiği zaman hayranlarıma ücretsiz son bir konser vermek istiyorum.”

-Solo şarkıcı RAİN askere gitti, solo erkek şarkıcı alanında bir boşluk var. Sen bir sonraki RAİN olmak öyle anılmak ister misin?

Kim Hyun Joong: RAİN kariyeri boyunca çok başarı elde etti. Ben bir grupla ilk çıkışımı yapıp tanındığımdan aynı durum söz konusu değil. Ben RAİN in yerini dolduramam, ama RAİN’in başarılarını kat kat aşacak solo sanatçılar olacaktır.

[Resim: khjluckyalbumphotos19.jpg]

-K pop dünyasındaki idol yıldızlar üzerinde bugünlerde çok durulduğunu düşünmüyor musunuz?

Kim Hyun Joong: “Bende bir idol yıldızım, ancak bu konuda özel bir düşünceye sahip değilim. İdoller ajansları sayesinde ileri sürülmüş ya da kenara itilmiş olabiliyorlar. Patlama yapmak isteyen idoller için en uygun müzik türü sanıyorum solo müzik olacaktır.”

-Dikkatini çeken herhangi bir idol şarkıcı ya da grup oldu mu?

Kim Hyun Joong: Ben pek emin değilim. Çünkü Break Down ın promosyon çalışmaları, müzik programlarıyla vs uğraşıyordum. Aynı zamanda geri dönüş yapıyor olduğumuzdan sadece SNSD yi biliyorum.

-SNSD ile başa baş çalışmak seni korkutuyor mu?

Kim Hyun Joong: Hayır kesinlikle değil. Ben SNSDye karşı kazanmak için çalışmıyorum ki! Ben sadece onların geri dönüşünün kore müzik piyasasına canlılık katacağını düşünüyorum. SNSD albüm yapsa da benim albümümü dinleyecekte insanlar olacak.

-Oyunculuğa dair planlarınız var mı?

Kim Hyun Joong: Sanırım seneye haziran ayında oyunculuğa geri döneceğim. Programım çok yoğun olduğundan kesinleşen bir şey yok ama ben iyi olacağını düşünüyorum. Son 2 dizimde romantik erkekleri oynadım, yeni dizimde kaba kötü çocuğu oynamak istiyorum.

-Oyunculuk mu Şarkıcılık mı hangisi size daha fazla hitap ediyor?

Kim Hyun Joong: “İkisinin de kendince avantajları var. Ben müzik yaparken kendim olabiliyor kendimi anlatabiliyorum, ancak oyunculuk sayesinde başka karakterlere bürünebiliyorum. Ben şarkı söylerken oyunculuk yapmak, oyunculuk yaparken şarkı söylemek istiyorum (gülüyor) İkisi de zor.

-Bu albüm için planlarınız neler?

Kim Hyun Joong: Medya ve halk daha bu albüm çıkar çıkmaz yeni albüm ne zaman diye sorarak beni şoke etti. Kendimce düşündüm, eğer çok çalışırsam kendimi zorlarsam önümüzdeki yılın başlarında yeni bir albüm daha yapabilirim. Bana her zaman ayak uydurmaya çalışan fanlarıma teşekkür ediyorum, şarkılarımdan her birini 0.70 $ karşılığında indirerek bana destek olabilirsiniz, haha^^

Çeviri: Ice Queen# 34

İZİNSİZ KULLANILAMAZ !

-kusura bakmayın geçen haftaki röportaj. yoğun olduğumdan ve evde olmadığımdan genelde ekleyemedim Wink

kaynak: allkpop
clock10-23-2011, 11:26 PM
Yorum: #2
Lider ne kadar güzel ve dürüst cevaplar verdi öyle Smile

Tam ona yakışan cevaplar verdibüyük gülüş

Kendini üstün görmüyor ne RAİNden ne de bi başkasıdan Smile

Asil liderim benim ya Heart

Hem oyunculuğun hem şarkıcılığın zor olduğunu söylüyor

Ama ikisinide çok güzel yürütüyorWink

Son 2 dizisinde romantik erkekleri oynamışAngel

O bizim romantik prensimiz zatenBig Grin

Ama yeni dizimde kaba kötü çocuğu oynamak istiyormuş demekRolleyes

Please Be Nice To Be klibini düşününce ordaki pskikopat katil rolünü

Yakışır vallalol

Başarılarına başarı katmak istediğini de belirtmiş Wink

Daima arkanadyım liderim Fightingbüyük gülüşbüyük gülüş
clock10-24-2011, 12:16 AM
Yorum: #3
eline sağlık canımAngel bu röportajlar sayesinde onun eşsiz kişiliğini daha yakından tanıyorum Wink harika karakterde bir insan hyun joongAngel
clock10-24-2011, 12:24 AM
Yorum: #4
kaba ve kötü çocuk mu neden ki diğer rolleri daha güzeldi die düşünüorum ama ne yapsa yakışır ona Angel
clock10-24-2011, 09:56 AM
Yorum: #5
ne kadar kibar iyimser bir insansın sen yaaSmile sadece yaptığı müziğe odaklanış. işte lider işte sanatçıBig GrinAngel
clock10-27-2011, 10:01 PM
Yorum: #6
0.70 $ karşılığında indirerek bana destek olabilirsiniz, haha^^ seni çok seviyorum hyun hemde çooook ama çok seviyorum ama bedava indirmek dururken para veremem.. mihanae hyunum çonmal mihaneyooo...Big Grin birain hyunun idolüydü onu geçer mi bilmem ama çok iyi yerlerde olacağı kesinSmile snsd kızlarını tınlamaz yorumlarınada bayılıyorum ayrıca afferim benim hyunuma hiç pirim vermiyor snsd kızlarınaBig Grin ellerine sağlık elifcim keyifle okudum Big Grin
clock11-01-2011, 11:44 PM
Yorum: #7
ay yerim seni ben ya Wink tamamlada izleyelim yeni dizini Smile herşeyi güzel yabıyosun buda çok hoşşş olacakkk eminimmm sen eşsizz birin kim hyun joong ya bitanesin sen ConfusedSmile Smile[/size][/b][/i][/font]
[-]
Hızlı Cevap
Konu
İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]
Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)