Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Kurban Bayramı Kutlamaları


clock11-26-2009, 12:58 AM
Yorum: #1
Bu konu en son: 11-26-2009 tarihinde, saat: 01:04 AM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: Jae Hwa
Bugün Kurban Bayramı, kurbanlar kesilecek sevap niyetiyle etler dağıtılacak herkese. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. Hepimizin Kurban Bayramı kutlu olsun.

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın!

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun! Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Allahın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet, yuvan huzurlu, kalbin Allah ile dolu bayramın mübarek olsun.


Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul, Kurban Bayramın mübarek olsun...

Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katli, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun...

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramının, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle
..

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Kurban Bayramın kutlu olsun...


Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır yalnız kalmamak için, bayramlar vardır dostluğu paylaşmak için... Kurban Bayramınız kutlu olsun.


Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice Kurban Bayramlarına..

.HERKESİN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN KİM HANGİSİNİ BEGENDİYSE BENDEN ONA GİTSİN...
clock11-26-2009, 01:07 AM
Yorum: #2
Bu konu en son: 11-26-2009 tarihinde, saat: 01:20 PM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: A-Mecit
Herkesin Bayramını Kutlar nice kurban Bayramları Dilerim Big Grin .. Bayramınız Mübarek olsun ..Smile
clock11-27-2009, 09:06 PM
Yorum: #3
herkesin bayramı kutlu olsun.
clock11-27-2009, 09:54 PM
Yorum: #4
Bayramınız kutlu ve mübarek olsun...
clock11-27-2009, 11:24 PM
Yorum: #5
Bayramınız kutlu olsun arkadaşlar :]
clock11-28-2009, 12:05 AM
Yorum: #6
Daha nice bayramlara hep beraber İnşallah,bayramınız mübarek olsun
clock11-28-2009, 02:25 AM
Yorum: #7
Bayramınız mubarek olsun tüm islam alemi ve koreantürk ailesine Smile
clock11-28-2009, 06:28 PM
Yorum: #8
Herkesin bayramını kutlarım.Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)