Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
LEE JİN


clock08-31-2009, 06:24 AM
Yorum: #1
Bu konu en son: 02-21-2010 tarihinde, saat: 04:52 AM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: Miimoza
[Resim: leejin1.jpg]

*Name: 이진 / Lee Jin
* Nicknames: Stick / Jinee
* Profession: Actress, Singer
*Birthdate:1980-Mar-21
* Height: 167cm
* Weight: 47kg
* Blood Type: B
* Family: Older brother, and an older sister
* Talent Agency: Star J Enter








Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle

Deneme bonusu - bahisnow - casinoslot - deneme bonusu - deneme bonusu veren siteler
melbet - dinamobet - süpertotobet - betsmove - casino siteleri - hansenmedical.com
casinoproffen.com - favorislot - https://www.phillwebb.net - aseansec.org


Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)