Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
LOVE YA / 9.BÖLÜM


clock08-03-2010, 02:04 AM
Yorum: #1
Sonra.....

Birden bir flash patladı.Ardı ardına çekiyordu biri bizi Joon kalktı ve adamları kovmaya başladı bunlar magazincilerdi ama ben yerimden kalkamıyordum hala başım dönüyordu.Joon'la magazinciler arasında küçük bir çekişme yaşandı.

Joon yanıma geldi ve beni ayağa kaldırdı.Birden düşücem sandım Joon'a sarıldım.
Gazeteciler daha çok çekmeye başladı.Joon beni arabaya doğru götürmeye biryandanda magazincilerden kaçırmaya çalışıyordu.

Ben gazeticilerden yüzümü saklamak için yüzümü Joon'un vücuduna dönüp elimlede yüzümün diğer tarafını kapattım joon beni arabaya bindirdi ve kendide bindi ve arabayı sürmeye başladı.Magazinciler hala bizi çekiyordu bağırıyorlar sorular soruyorlardı.

Joon ordan hemen uzaklaştı.Arabayı birden durdurdu.Arabadan indi ve benim tarafıma geldi kapımı açtı.Beni dışarı çıkardı.

--'' Esin iyimisin ?? ''

--'' Evet Joon ''dedim.

--'' Gel şurda biraz oturalım ''dedi .Kafasıyla köprünün yanındaki küçük yeri gösterdi.

--'' Tamam '' dedim.

Beni tutuyordu hafifçe.İçeri girdik burası adeta Güney Kore'ye ait motiflerle,eşyalarla süslü,küçük,şirin biyerde.Hiç müşteri yoktu.Masalardan birine oturduk.Yaşlı bir bayan yanımıza geldi.

--'' Hoşgeldiniz ne alırsınız '' dedi. Joon

--'' İki kahve alabilirmiyiz ? '' dedi .

--'' Hemen getiriyorum '' dedi yaşlı bayan ve arka tarafa gitti.

Ben derin derin nefes alıyordum.Joon bana çok teleşlı bir şekilde bakıyordu.Neredeyse ağlıyacaktı.

--'' Esin sen hep böylemi olursun ? ''

--'' Aslında son 2 aydır böyleyim neden bilmiyorum.''

--'' Doktora gidelim ''

--'' Hayır doktorluk bişeyim yok benim sadece başım döndü o kadar '' Joon elimi tuttu.Gözleri yaşardı.Titrek bir ses tonuyla

--'' Esin lütfen gidiceksin doktora tamam mı? beni biraz da olsa seviyorsan ''

Ben elime bakıyordum.Joon hala elimi tutuyordu.Sonra bayan geldi.Joon yavaşça elini çekti.Ben ellerimi masanın altına sakladım.

Yaşlı bayan bize bakıp güldü ve

--'' Birbirinize çok yakışıyorsunuz ve birbirinizle çok mutlu gözüküyorsunuz ömür boyu böyle kalın çocuklar...'' Ben kadının dediklerine şok olmuştum.

--'' Aaaa ama bizz .... '' Kadın sözümü kesti.

--'' Aşk kolay bulunan birşey değil birbirinize sahip çıkın hiç ayrılmayın... Birlikte olduğunuz günlerin değerini bilin.Elinizden gittiğinde çok geç oluyor.Her anın tadını çıkarın dolu dolu sevgiyle,aşkla yaşayın...Aşk acısı ne demek benden iyi kimse bilemez ''

Kadın ağlamaya başladı ve hemen arka tarafa gitti.

Ben yaşlı kadının haline çok üzülmüştüm.Kim bilir neler yaşamıştı.Joon'a baktım gözlerinden yaşlar akıyordu.Gözlerini sildi ve burnunu çekti. Benimde gözlerim dolmuştu.

Hyun konuyu değiştirmek istedi ve gülümseyerek

--'' Şey bizi sevgili sandı ... '' dedi ve güldü bende kafa sallayarak --'' Evet '' dedim.

Kahvelerimizi içmeye başladık ama benim aklım hala yaşlı kadındaydı.

--'' Joon ben bir bakayım '' dedim.Joon kafa salladı.

Arka tarafa geçtim çok büyük bir yerdi.Odalar vardı.Yaşlı bayan burda yaşıyordu demek ki ve heryerde resimler vardı.Kadın sandalyeye oturmuş dışarı bakarak ağlıyordu.Karşısındaki sandalyeye oturdum.

--''İyimisiniz efendim '' dedim. Kadın bana baktı ve kafasını 'hayır' anlamında salladı ve birden hıçkırıklarla ağlamaya başladı.Elini tuttum.

--''Lütfen paylaşın benimle belki yardımcı olabiliriz ''

--''Bana kimse yardımcı olamaz ''

--'' Belkide olabiliriz lütfen paylaşın benimle '' dedim .

--'' Bir ölüyü diriltebiliyorsan bana yardımcı olabilirsin ''dedi. Ben çok şaşırmıştım kadının lafına ve gözlerim doldu.

--'' Olay şu ; Liseli bir genç kızdım yeni başlıyordum daha okula ilk günümdü. Herkez tanışıp kaynaşmıştı herkez bir sıra arkadaşı bulmuştu kendine ben hariç sonra yanıma biri geldi.Bu çok yakışıklı bir çocuktu.O an ona aşık olmuştum.Benimle oturuyordu.Zaman geçti çok iyi arkadaş olduk.Hatta koca okulda
birbirimizden başka arkadaşımız yoktu.Ben onu çok seviyordum ama o beni arkadaş gözüyle görüyordu.Arkadaştan bile öte herşeyini benimle paylaşırdı bende onla ona yakın olabilmek için onu sevdiğimi ona hiç sölemedim.Her gece ağladım.Sonra..Sonra birgün kader bizi ayırdı.Trafik kazası geçirdi ve öldü.
Ben bağıra bağıra ağlıyarak gönderdim onu son yolculuğuna...Sonra annesi odasında onun günlüğünü bulmuş.Bana getirdi.Günlüğü okumaya başladığımda şok oldum.''

Kadın daha çok ağlamaya başladı.

--''Hadi devam edin sonra noldu''dedim.

--'' Günlükte şöyle yazıyordu; Yanımda melek kadar güzel bir kız oturuyor.Onu ilk gördüğümde hemen aşık oldum.Ben onu herşeyden çok seviyorum ama o bana arkadaş gözüyle bakıyor.Onun için herşeyimi verirdim.Ona yakın olabilmek için... Beni bırakır die korktuğum için onu dünyalardan bile çok sevdiğimi söyliyemiyorum yazıyordu.Bunları okuduğumda geçici felç geçirdim.Şuandada şeker hastasıyım.Hiç evlenmedim.Hala onu çok seviyorum.Şimdi o kadar pişmanımki onu çok sevdiğimi söylemediğime çok çok çok pişmanım...Kızım sevdiklerinin değerini bil hayat çok acımasız sonra onlarla yaşayamadığın günleri düşünüp kahretme kendini...Ne geleceğimizi bilebiler ne de geçmişimizi düzelte biliriz...''

Benim gözlerimden yaşlar akıyordu.Artık kalbimle beynim aynı konuşuyordu.

İkiside artık = YOUNG SAENG diyordu.Onun içinmi ağlıyordum,kadının durumunamı ağlıyordum yoksa onla aynı kaderi paylaştığımamı.... Ama kendimi durduramıyordum.

--'' Kızım ağlama dur sen benden kötüsün '' dedi.

Saçımı okşadı ben hıçkırarak ağlıyordum.Joon geldi.Yaşlı kadın ayağı kalktı göz yaşlarını sildi ve Joon'a gülümsedi.

Yanından geçerken beni gösterdi ve omuzuna dokundu.Sonra gitti.

Joon benim oturduğum sandalyenin yanında diz çöktü.Ağlıyordu saçlarımı okşuyordu.

--'' Esin neyin var '' dedi.

Ben kendime gelmeye çalıştım .Gözlerimi sildim derin bir nefes aldım

--'' Bir şeyim yok sadece bayanın anlattıkları beni çok etkiledi '' ayağı kalktım.

--'' Hyung Joon eve gitmek istiyorum''dedim.

Joon bana baktı ve boynuma sarıldı.Sımsıkı sarıldı bana hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladı.Benim ellerim yukarda kaldı ona sarılıp sarılmamakta kararsız kaldım ama en sonunda dayanamayıp sarıldım.Sarıldığım anda Joon

--'' Beni sakın bırakma olur mu ? '' dedi.

Ben hiç birşey diyemedim.Ellerimi aşağıya indirdim.Oda beni bıraktı.Gözlerini sildi. Sonra elimi tuttu.

--'' Hep böyle kal olur mu ? ... Hep benim en sevdiğim en çok değer verdim kişi.. arkadaşım olarak kal... '' dedi ve güldü.

--'' Hep sizinliyim merak etme tamam mı ? ''

Yürüdük kadın durmuş sakin denizi izliyordu.Kadının yanına gittim ve ona sarıldım.Üzülmemesini ve onu görmeye uğrayacağımı söledim.Bu yaşlı bayan benim aklımı başıma getirmişti adeta,artık ne istediğimi biliyordum...

Arabaya atladık.Joon beni evimin önüne bıraktı.Ona el salladım.Gitti.

Eve anahtarlarımla girdim.Sessizce odama gittim annem koltukta uyuya kalmıştı.Üzerine birşey örttüm ve onu öptüm.

Artık sevdiklerimin değerini biliyordum.Onlarla zamanımız dolana kadar her anı dolu dolu yaşayacaktım.

O bayanla karşılaşmam beni çok iyi yapmıştı.Bunu içimde hissedebiliyordum.
Çok huzurluydum artık...

Yatağıma yattım uzun uzun düşündüm ama istemeden Young Saeng'i düşünüyordum.Beynime kalbime direnmeye çalıştım ama sonunda teslim oldum onu seviyordum. Hemde çok çok çok seviyordum.

Onu sevdiğimi anladığım o an aldım elime kağıt kalemi günlük yazmaya karar verdim onla geçen günlerimi onun ne yaptığını ona olan duygularımı içeren bir günlük.


Yazdıkça yazıyordum.Demek ki doluymuşum ona karşı bu kadar yazmak çok iyi gelmişti.

Madem duygularımı kimseye açamıyorum bende kağıda döktüm ama çok işe yaramıştı bir bir kelebek gibi hafif ve özgür hissediyordum kendimi.Yatağıma yattığım gibi rüyalara daldım.

Sabah annemin bağırışlarıyla uyandım.

--''ESiiiiiiinnnnnnnn ''

9.BÖLÜM SONU


YAZAN ------------> EDA ORAL
clock08-03-2010, 10:38 AM
Yorum: #2
ayy ne oldu acaba çok merak ediyorum .
clock08-03-2010, 02:35 PM
Yorum: #3
anası haberleri gördü nolcakdı esin nanayı yedi anlaşılan vay halineBig Grin
clock08-03-2010, 04:51 PM
Yorum: #4
YANİİ BİRAZ ÖZET VERİM BARİ EVET ANASI HABERİ GÖRÜYO HEM ESİN'İN EVİNDE HEMDE SS501 ' İN EVİNDE OLAYLAR KARIŞIYO..... büyük gülüş
[-]
Hızlı Cevap
Konu
İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]
Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)