Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Mado, Uzak Doğu'ya da Kahramanmaraş Dondurması Yedirecek ..


clock10-01-2010, 07:14 PM
Yorum: #1
Bu konu en son: 10-01-2010 tarihinde, saat: 07:15 PM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: cnnt hoon
Mado, Uzak Doğu'ya da Kahramanmaraş Dondurması Yedirecek ..
(Bu haber Cihan Haber Ajansına Aittir..)
Dondurma Sektörünün Önde Gelen İsimlerinden Mado, Dünyadaki Ağını Genişletmeye Devam Ediyor. 16 Ülke ve 60 Noktada Kahramanmaraş Dondurmasını Ulaştıran Şirket, Şimdi de Uzak Doğu'ya Uzanıyor.
Dondurma sektörünün önde gelen isimlerinden Mado, dünyadaki ağını genişletmeye devam ediyor. 16 ülke ve 60 noktada Kahramanmaraş dondurmasını ulaştıran şirket, şimdi de Uzak Doğu'ya uzanıyor.

2011'in ilk aylarında Malezya'nın başkenti Kuala Lumpur ile Tayland'ın başkenti Bangkok'a şube açacak olan Mado, bu yıl sonunda da Kuzey Irak'ın Erbil şehrinde Kahramanmaraş dondurmasıyla tanıştıracak. Hedef ise 2011 yılı içinde Endonezya, Singapur, Japonya, Güney Kore, Çin ve Tayvan'da da şubeleri hizmete açmak.

Türkiye'nin son zamanlarda Uzak Doğu ülkeleriyle yaptığı ticari hamleler, meyvelerini vermeye devam ediyor. Mado; Tayvan, Singapur, Hong Kong ve Güney Kore'den oluşan Asya Kaplanları da dahil olmak üzere Uzak Doğu'ya dondurma üssü kurmaya hazırlanıyor. Türkiye ile Uzak Doğu ülkelerinin ilişkilerinin avantajlarını fırsat bilen Mado, Grup Asya bünyesinde master franchising sistemiyle bu ülkelerin başkentlerinde meşhur Maraş dondurmasını ulaştıracak.

Üretim merkezi olarak Malezya ve Endonezya'yı düşündüklerini kaydeden Mado'nun Genel Koordinatörü Mehmet Yılmazoğlu "Uzak Doğu ülkelerinin pazarı, Avrupa'ya göre daha hareketli. Açmayı hedeflediğimiz ülkelerde toplam 500 milyon insan var. Türk damak tadını orada da tanıtmak istiyoruz. Böylece Türkiye ile Uzak Doğu ülkeleri arasındaki ilişkileri dondurma ile daha da tatlandıracağız." dedi. Uzak Doğu ülkelerinde dondurma kültürünün olmadığını da kaydeden Yılmazoğlu, bu sayede söz konusu ülkelerin de dondurmayla tanışacağını söyledi. Yılmazoğlu, Suriye, Fas ve Körfez ülkeleriyle de görüşmelerinin sürdüğünü ve Orta Doğu pazarında da olmak istediklerini kaydetti.
clock10-01-2010, 08:04 PM
Yorum: #2
vay beeee..... sğper bi çalışma mado tepriklerXD
emeğine sağlıkkkkkSmile
clock10-01-2010, 09:07 PM
Yorum: #3
mado ya iş başvurusu yapacam Smile kore ye gidecem büyük gülüş

başka türlü gidemeyecem yoksa ... beni işe alırlar mı acaba Undecided
clock10-01-2010, 10:01 PM
Yorum: #4
emeğine sağlık cnm
clock10-01-2010, 10:42 PM
Yorum: #5
ellerine sağlık cennet Smile koreli oppalarımızda sevsin bizim dondurmaları Cool
[-]
Hızlı Cevap
Konu
İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]
Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)