Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Muhteşem Kraliçe (Queen Seon Duk 선덕여왕 ) 32. Bölüm ( İzle - Özet - Resimler )


clock01-24-2010, 11:32 PM
Yorum: #1
Bu konu en son: 01-27-2010 tarihinde, saat: 10:14 PM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: Chin Ho
Muhteşem Kraliçe Seon Deok / Queen Seon Deok 32. Bölüm Özet - Bölüm Videosu - Resimler - Fragman !

[Resim: zet.jpg]


Yarışmanın ilk etabındaki soruları Bojong Munno nun sorduğa cevap verir verdiği cevap il herkesi şaşkına uğratır..İlk etabı Bojong un kazandığını açıklar Munna Mishill buna çok sevinir..Imjong ve diğer bir etabın kendi aralarında dövüşmek olduğunu söylerler..Bojong kendinden çok emindir ama Yushinde bu konuda geliştirdiğini söyler Daha önce Yushine yenildiğini kabul etmez…Bidam ise Sowhaa nın Munno ya sözleri düşünür ve anlam vermeye çalışır..Munno nu yanına gider ve gerçek kimliğini şimdiye kadar merak etmediğini ama şimdi öğrenmek istediğini söyler..Munno çok şaşırır buna neden öğrenmek istiyorsun der…Bidamsa harang Yushin gibi Prensesin emrinde çalışmak istediğini söyler…Munno ikinci etap sorusunu sorar….Soru çok zor düşündürücü bir sorudur..Deokman olmak üzere herkes soruya şaşırır
İkici soru şudur ŞİLLA ismindeki gizemli anlamın ne olduğudur..Üç anlam olduğunu söyler ve bunun bulunmasını ister…
Mishill bu soru üzerine çok rahattır çünkü cevabı kimsenin bulmayacağını biliyordur ve sorunun cevabını bilen kişide kendidir Munno bu cevabı öğrenmesini istemez..Munnu Mishile sorular sorar Mishillin daha önceki anıları canlanır ve sorunun cevabını saklaman için ve Kraliçe olarak yaptıkları aklına gelir..Bu anılar Kral Jinheung dönemimde olan olaylardır Kralın kedisini nasıl öldürdüğü vb..
Bojong Krala ait bilgileri incelerken Yushin ve Alcahaon gelir ..Bojong önceliğin kendilerine ait olduğunu söyler..Bu sırada Seolwon gelir Bojong kendisi ile gelmesini ister..Bojong şaşırır..Seolwon cevabı bulmanıza gerek yok der Mishill cevabı biliyor ve bilinmesi istemiyor der…
Deokman Yushin ,Alcahon hepsi birlikte sorunun cevabını bulmaya çalışırlar..kafaları çok karışır..Deokman bu cevabı Mshiilin bildiğin ve Mishilin sakladığını anlar ve bu cevabı bulmak ister..Deokman ve Yushin bir tapınağa giderler cevabı bulmak için ama başarılı olamazlar orda şifreli yazıları anlamaya çalışırlar…Yushinin annesi Yushine bir kukla verir ve onun üzerindeki yazıları okumasını ister..Yushin okur hemen odadan fırlar…Deokmanın yanına gider..Deokaman odasında yoktur Çünkü oda bir şeyler bulmuştur..Yushin tapınağa gider Deokmanda ordadır duvardaki yazıyı okurlar…Sonra Deokmanı odasına gelirler. Deokman bir hançer çıkarır ve mercek ile üzerindeki yazıyı okurlar………ve bölüm burada biter..

Özet:SAMYELİ

[Resim: videolv.jpg]

Muhteşem Kraliçe Koreanturk.com 32. Bölüm Videosu

Muhteşem Kraliçe Koreanturk.com 32. Bölüm Videosu

[Resim: fragmang.jpg]

MUHTEŞEM KRALİÇE 32. BÖLÜM FRAGMANI[Resim: sonrakifragman.jpg]

MUHTEŞEM KRALİÇE 33. BÖLÜM FRAGMANI

clock01-27-2010, 10:20 PM
Yorum: #2
Her şey birbirine karıştı . TRTnin çevirilerine de hayranım . İngilizceden çeviri yaptıkları için hata payı olması büyük ama adam gibi çeviri de yapmıyorlar .

Şimdi dizide çeviriden mi kaynaklanıyor senaristin mi hataları bilmiyorum , 31 ve 32. bölümlerde yakaladığım saçmalıkları aktaracağım :

1. Mi Shil kutsal kemik sınıfından olmadığı için üzülüyordu ama Mi Shil Munno'ya Munno onun kuzeni ile evli olduğu için kutsal kemik soyuna geçtiğini söyledi . Bu durumda Mi Shil de kutsal soydan gelmeli zaten .

2.Hwarang lideri seçeceğiz dediler . Hwarangların lideri prensesti zaten . Bir de bunun üstüne savaş bakanı Seolwon "zaten çok yoruluyordum onları yönetirken . Onlara yeni lider seçmek iyi fikir" dedi . Aynı zamanda Hwarangların önünde giden kırmızı - mor kıyafetli adını bilmediğimiz bir adam var liderleri gibi davranıyor . O zaman o kim ?

3.Mi Shil'in oğlu Bo Jong teğmen diye çevrilmiş o dönemde öyle bir mertebe olduğunu sanmıyorum . Hem sonra madem o da diğerleri gibi sıradan Hwarang , neden zırhı daha değişik ?

4.Tarihte Hwaranglar Yeniçeriler gibi büyük bir gruptur . Burada saray muhafızı gibi gösterilmişler . Ayrıca alay dedikleri gruplar sadece 10 kişiden oluşuyor .

Bunlar çok saçma geldi Smile . Ayrıca bölümün son 20 dakkasını yayın gittiği için izleyemedim . Ama önemli bir bölümdü . Silla tarihini anlamak için önemli bilgiler vardı . En az 2 kere daha izlemeyi planlıyorum Smile
clock02-05-2010, 09:38 PM
Yorum: #3
ya arkadaslar 97854549 tane site gezdim muhteşem kraliçenin 31 ve 32 bölümleri ya yok yada sorunlu mesela sizin sitenizde açılıyor ama inanılmaz derecede yavaş bi kontrol ederseniz sevinirim=/
clock02-06-2010, 05:44 AM
Yorum: #4
Biraz dolmasını beklerseniz sorunsuz izleyebilirsiniz Wink
clock07-06-2010, 08:43 PM
Yorum: #5
[Resim: resims10.jpg]

[Resim: muhtesemkralice1d.jpg]

[Resim: muhtesemkralice2d.jpg]

[Resim: muhtesemkralice3.jpg]

[Resim: muhtesemkralice4j.jpg]
clock07-06-2010, 08:43 PM
Yorum: #6
[Resim: muhtesemkralice5g.jpg]

[Resim: muhtesemkralice6q.jpg]

[Resim: muhtesemkralice7.jpg]

[Resim: muhtesemkralice8z.jpg]

[Resim: muhtesemkralice9.jpg]
clock07-06-2010, 08:44 PM
Yorum: #7

[Resim: muhtesemkralice10.jpg]

[Resim: muhtesemkralice11q.jpg]

[Resim: muhtesemkralice12.jpg]

[Resim: muhtesemkralice13.jpg]

[Resim: muhtesemkralice14.jpg]
clock07-06-2010, 08:44 PM
Yorum: #8
[Resim: muhtesemkralice15r.jpg]

[Resim: muhtesemkralice16.jpg]

[Resim: muhtesemkralice17.jpg]

[Resim: muhtesemkralice18.jpg]

[Resim: muhtesemkralice19.jpg]
clock07-06-2010, 08:44 PM
Yorum: #9
[Resim: muhtesemkralice20.jpg]

[Resim: muhtesemkralice21u.jpg]

[Resim: muhtesemkralice22.jpg]

[Resim: muhtesemkralice23t.jpg]

[Resim: muhtesemkralice24i.jpg]
clock07-06-2010, 08:44 PM
Yorum: #10

[Resim: muhtesemkralice25.jpg]

[Resim: muhtesemkralice26.jpg]

[Resim: muhtesemkralice27.jpg]

[Resim: muhtesemkralice28.jpg]

[Resim: muhtesemkralice29i.jpg]
[-]
Hızlı Cevap
Konu
İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]
Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)