Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Muhteşem Kraliçe Seon Deok / Queen Seon Deok 18.Bölüm ( İzle - Özet - Resimler)


clock01-01-2010, 03:54 AM
Yorum: #1
Bu konu en son: 01-03-2010 tarihinde, saat: 08:32 PM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: Miimoza
Muhteşem Kraliçe Seon Deok / Queen Seon Deok 18. Bölüm Özet - Bölüm Videosu - Resimler - Fragman !

[Resim: zet.jpg]

Hwarang,lar buluşma noktasına pusu kurmuş beklerken Deokman korku içinde ve ne yapıcağını bilmez durumdadır.Bu arada Prenses Chun Myung Deok Man,ın kardeşi olduğunu düşünmeye başlar. Eul Je buluşma yerine gelir ve Hwarang,lara bu gece yaşananlar aramızda bir sır olarak kalıcak,olacaklardan hiç kimseye söz edilmeyecek diye emir verir ve birazdan buraya şüpheli birisi gelecek onu yakalayın,yakalayamazsanız öldürün der.Hwaranglar yerlerini alıp pusuda beklerler.Deok Man ne yapacağını bilmeden koşmaya başlar ve Hwaranglar peşinden koşup takip ederler,Hwarang Alcheon Deok Man,ı yakalar ve onu görünce çok şaşırır Deok Man a burda ne arıyorsun diye sorar Deok Man da iyiliğinin karşılığında onu bırakmasını ister Alcehon Hwarang,ları ters yöne gönderir ve Deok Man,ı serbest bırakır.

Prenses Chun Myung Kraliçe Ma Ya'nın yanına gidip bir ikizi olup olmadığını sorar ve Kraliçe bunu yalanlar,fakat Prenses Chun Myung gerçeği öğrenmek istediğini söyler. Kralın ikiz çocukları olursa erkek varislerin kökü kurur on yaşındayken ikincİ erkek kardeşimde öldüğünde mühürdar Mi Shil'ın kulağıma fısıldadıklarını unutmadım bunun sorumlusu sensin dediğini ve kardeşlerinin ölümünden Chun Myung'u suçladığını o zamanlar bundan haberinin olmadığını ve üçüncü kardeşim öldüğü zaman bile hiç birşeyden haberim yoktu ama artık öğrenmek zorundayım anne lütfen söyleyin benim ikizim varmı ? diye sorar.

Kraliçe Ma Ya daha fazla dayanamaz olanların sorumlusu sen değilsin,hepsi benim suçum benim yüzünden öldüler ben ikiz doğum yaptığım tıpkı kehanetteki gibi ikiz doğurduğum için lanetlendim diye ağlamaya başlar. Chun Myung annesine sarılıp kim bilir ne büyük acılar çektin diye ağlar.

Deok Man dere kenarına gidip yüzünü yıkadıktan sonra ne yapması gerektiğini düşünür ve ağlamaya başlar.

Prenses Chun Myung annesine ikiz kardeşinin nerede olduğunu sorar ve Kraliçe Ma Ya ikizinin öldüğünü ve doğduğu öğrenilmesin diye öldüğünü sakladıklarını ve bunda onun suçunun olmadığını söyler Prenses Chun Myung sorular sormaya devam eder bebeğin ondan sonramı doğduğunu ve cinsiyetini sorar,Kraliçe Ma Ya kulağının arkasında bir leke olduğunu ve kendisi gibi bir kız bebek olduğunu söyler. Prenses odasına döner ve düşünmeye başlar kardeşim bir kızmış ama nasıl olur yoksa annem bazı gerçekleri yinemi gizledi der.

Aniden Choll Shun odaya girerek Mühürdar Mi Shil'in geldiğini ve Prenses Chun Myung ile görüşmek istediğini söyler Prenses onu içeri almasını söyler ve Mi Shil içeri girer Prenses gecenin bu saatinde gelmenizi neye borçluyum diye sorar. Mi Shil özür dileyerek gecenin bu saatinde rahatsız etmek istemezdim der ve Prenses Mi Shil'a önemli olmadığını ve oturmasını söyler.

Mi Shil Prenses Chun Myung için bir hediye getirmiştir ölen hükümdar Jin Heung gençlik resmini yapmaya çalıştığını ve getirmek için sabırsızlandığını söyler Prenses resmi çok beğenir ve çok emek harcadığını söyler.Prenses Chun Myung Mi Shil,a bu resim bana verme amacınız nedir diye sorar Mi Shil'da siz hükümdar Jin Heung tanıma fırsatı bulamadığınız ve bu resmin size bir fikir verebileceğini düşündüğüm ve devam eder ( Halkının kalbini kazananlar bi devrin efendisi olurlar ) der Chun Myung bu hükümdar Jin Heung un sözü değil mi? der Mi Shil evet ( Birinin kalbini kazanmak için ya onun istediğini vermek yada onun korktuğu birşeyle tehdit etmek gerekir) der.Prenses ne demek bu diye sorar bunun üzerine Mi Shil Hwarang Yu Shin ve Nan Bo Deok Man size en yakın kişiler peki onların korkularını biliyormusunuz onları tanıyormusunuz ve yanlış tarafa hizmet ettiklerini söyler.Prenses uyarısı için teşekkür eder ve Mi Shil'a geç olduğunu ve gitmesi gerektiğini söyler.Chun Myung Mi Shil'ı giderken durdurur ve hükümdarın elindeki So Hyob Do adlı hançer mi ? diye sorar Mi Shil evet onu daha önce hiç görmediniz mi? So Hyob Do yalnızca hükümdarın hayatını değil sizin hayatınızıda kurtardı der ve gider.

Deok Man odasına gelir ve düşünür ben aslında kimim Kral beni neden öldürmek istiyor Hwarang Yu Shin şimdi ne yapmalıyım der.

Hwarang Yu Shin babasının söylediklerini düşünerek çalışmaya başlar Deok Man gelir fakat Yu Shin'i arkasından seyredip gider.Chun Myung Hwarang Yu Shin ile konuşmak için yanına gelir hizmetçi Chun Myung a Yu Shin'i durdurayımmı diye sorar Chun Myung hayır bitirmesini beklerim diye cevap verir hizmetçi ama bunu tam 10.000 kez yapıcak Chun Myung önemli değil susamıştım zaten der ve derenin yanına giderler.

Burada Chun Myung Deok Man ile karşılaşır ve sorar sende Hwarang Yu Shin'lemi görüşmeye geldin ? Deok Man sessiz kalır ve Chun Myung hizmetçiye bizi biraz yalnız bırakırmısın der. Chun Myung Deok Man,a istersen bir süreliğine eski dostluğumuza geri dönelim der Deok Man olanları düşünüp hayır efendim,bu kötü bir alışkanlığa dönüşebilir emirlerinizi bekliyorum der Deok Man Chun Myung'a söylemek istediğiniz bir şeymi var? der Chun Myung evet daha doğrusu bir şey soracağım der ve sorar bana her hangi bir konuda yalan söyledinmi? diye sorar bu güne kadar herhangi bi konuda beni kandırdınmı ? Deok Man hayır efendim sizi hiçbir konuda kandırmadım der.

Eul Je Hwarang,ların başlarını çağırıp uyarır dün gece olanlar aramızda bir sır olarak kalıcak der Hwarang,lar bu konuda şüphesi olmamasını alaylarını uyardıklarını söylerler.Hwarang Alcheon geri dönerek bişey sorabilirmiyim ? der Eul Je sor bakalım der Alcheon yakalamamızı istediğimiz kişi acaba kimdi ? Eul Je bunu bilmene gerek yok Alcheon bilmenizi isterim ki ben ve alayım size yardım ettik ama alayımı siyasi çatışmaların içine sokmak istemiyorum yakalamak istediğimiz kimdi lütfen söyleyin der. Eul Je majestelerine ihanet eden birinin peşindeydiniz.
Eul Je o gece Ta ebo odasındaki nöbetçiyi çağırır ve sorar birinin raporları karıştırdığını nasıl fark edemedin nöbetçi bağışlayın diye yalvarır ve yeşim taşından mürekkep hokkasının çalındığını söyler.

Bo Jong Mi Shil,in yanına gelir ve Hwarang Alcheon ve İm Chong dün gece Song Yong ormanını aramış fakat kimseyi bulamamış , şu andada karaborsacıları arıyorlar ve mürekkep hokkasının çalındığını söyler herkes şaşırır ve Mi Shil bu basit bir hırsızlıktan fazlası olabilir araştırmanızı derinleştirin diye emir verir.

Hizmetçi Prenses Chun Myung'a gidip Hwarang Yu Shin'i çağıracağım der Prenses buna gerek olmadığı dikkatini dağıtmak istemediğini söyeldiği sırada Yu Shin görülür Yu Shin Prenses Chun Myung'a buraya neden geldiniz diye sorar Prenses Chun Myung kendini bu kadar vererek çalıştığını görmek bana Manno'daki ilk akrşılaşmamızı hatırlattı elinde olsa hangisini tercih ederdin o zamanlarımı? yoksa bu günümü ? Yu Shin ben hala o günlerdeki gibiyim hala kendime ve emrimdeki Nan Bo'larıma güveniyorum der , Prenses Chun Myung ise bense eski günlerimi arıyorum der Yu Shin kötü birşey mi? oldu Chun Myung hiç çok güvendiğin birisinden şüphelendin mi ? Yu Shin ben şüphelendiğim birine asla güvenmedim,güvendiğim birindende şüphelenmedim der.

Hwarang Alcheon Yu Shin'in yanına gelir Yu Shin ona burda ne işin var diye sorar ve Alcheon efendi Eul Je'nin emri ile Krala ihanet eden birisini yakaldığını söyler Yu Shin nasıl bir ihanet bu diye sorar Tae Bo odasından belge çalındığını söyler ve bu kişi senin Nan Bo'larından Deok Man'dı der Yu Shin çok şaşırır ve sen neler diyorsun Deok Man neden böyle bir şey yapsın eminim buda başka bir tuzaktır der Alcheon dün gece onu yakalayan bendim ama sonra kaçmasına izin verdim senin Nan Bo'n ne yapıcağına sen karar ver .

Bu arada hokkayı piyasaya süren adam tutuklanır ve ifadesinde üzerlerinde köylü giysileri olan ama aralarında Nan Bo diliyle konuşan iki kişinin sattığını söylemiştir.Onu satıp karşılığında fok balığının cinsel organını aldığını söyler.

Tüm Nan Bo'lar kapı kapatıldıktan sonra aranmaya başlanır sırası gelen kabinin arka tarafına geçip soyunurlar Go Do ona sıra gelmeden onu yer ve sıra artık Deok Man ve arkadaşlarına gelmiştir.Bu arada Deok Man'ın özel eşyaları bir sandığın içinde bulunur.
Kral'ın hizmetçisi Kral'ın yanına gelip olanları ve Eul Je'nin yaptıklarını anlatır Kral bu duruma çok sinirlenerek hemen Eul Je'nin Tae Bo odasına gelmesini kendisinde oraya gideceğini söyler. Tam sıra Deok Man,a gelmişken Kral'ın haberi gelir ve arama biter.Nan Bo'lar dağlır ve odalarına giderler oraya gelen askerler sandığı Nan Bo'lara uzatarak içinden birşey almadıkları söylerler Nan Bo'lar gördükleri karşısında şaşırırlar bir tanesi bunlardan benim kız kardeşimdede vardı der Joo Bong Deok Man'ın kız olduğunu anlar ve Deok Man'ı yakalayıp götürür ve ona kız olduğunu bildiğini söyler Deok Man çok şaşırır ve Joo Bong'a yalvarır bunu Yu Shin'e söyleme der Joo Bong Yu Shin'in bu gerçeği bildiğini söyler Deok Man çok korkar.

Prenses Chun Myung Yu Shin ile konuşup Deok Man ile ilgili herşeyi anlatır ne varki Deok Man bir erkek der .

Bu sırada Kral Soo Hwa ile karşılaşır ve şaşırıp kalır Eul Je onun Soo Hwa olduğunu ve Kral'a neler olduğunu sorar Kral Soo Hwa'yı oradan kurtarması gerektiğini söyler.

Yu Shin Prenses Chun Myung'a aslında Deok Man bir kız der Prenses Chun Myung sevinmekle beraber şaşırmış bir haldedir.. ve bölüm sona erer..

Özet:
Selvin


[Resim: videolv.jpg]

Muhteşem Kraliçe KoreanTurk.Com 18. Bölüm Videosu

Muhteşem Kraliçe KoreanTurk.Com 18. Bölüm Videosu

[Resim: fragmang.jpg]

MUHTEŞEM KRALİÇE 18.BÖLÜM FRAGMANI[Resim: sonrakifragman.jpg]

MUHTEŞEM KRALİÇE 19. BÖLÜM FRAGMANI

clock01-01-2010, 04:16 AM
Yorum: #2
Bu konu en son: 01-07-2010 tarihinde, saat: 07:27 PM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: Miimoza
[Resim: resims.jpg]

[Resim: muhtesemkralice1c.jpg]
[Resim: muhtesemkralice4.jpg]
[Resim: muhtesemkralice10.jpg]
[Resim: muhtesemkralice3r.jpg]
[Resim: muhtesemkralice2d.jpg]
[Resim: muhtesemkralice5.jpg]
[Resim: muhtesemkralice12.jpg]
[Resim: muhtesemkralice14.jpg]
[Resim: muhtesemkralice15.jpg]
clock01-01-2010, 04:18 AM
Yorum: #3
Bu konu en son: 01-01-2010 tarihinde, saat: 07:40 PM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: Miimoza
[Resim: muhtesemkralice13.jpg]
[Resim: muhtesemkralice8.jpg]
[Resim: muhtesemkralice11.jpg]
[Resim: muhtesemkralice7.jpg]
[Resim: muhtesemkralice6l.jpg]
[Resim: muhtesemkralice17.jpg]
[Resim: muhtesemkralice9.jpg]
[Resim: muhtesemkralice16.jpg]
clock01-01-2010, 04:27 PM
Yorum: #4
ellerinize saglık teşekkürlerSmile
clock01-01-2010, 09:13 PM
Yorum: #5
harika resimler emeyine sağlık...............

harika bir bölümdü gine Yushin Deokman kız olduğunu ne zaman anladı yaa bunu merak ediyorum Prensesin herşeyi cozdu afferim o kıza Smile
clock01-01-2010, 09:15 PM
Yorum: #6
O kadar heyecalı bitti ki 2 gün nasıl sabredeceğimi bilmedim.Deokmanın soyunmasını istediklerinde yüreğim ağzıma geldi resmen.Ayrıca Chon myong deokmanın kardeşi olduğunu öğrendiğinde de çok heyecanlandım.Deokmanın eşyalarını karıştırırlarken birisi bunlardan benim kız kardeşimde de var dediğinde baya bir güldüm.Ama Jook bong ne kadar zekiymiş kardeşim.Hemen anladı deokmanın kız olduğunu.Jook bong yara izi falan dedğinde Yoo Shinin bildğini anlamıştım ama yinede çok şaşırdım.Nereden anladığını çok merak ettim ayrıca.Neyse 2 gün sonra heyecanlı bir bölüm bekliyor bizi Smile Ayrıca resimler için teşekkür ederim Smile
clock01-01-2010, 09:16 PM
Yorum: #7
(01-01-2010 09:13 PM)~~seher~~ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  harika resimler emeyine sağlık...............

harika bir bölümdü gine Yushin Deokman kız olduğunu ne zaman anladı yaa bunu merak ediyorum Prensesin herşeyi cozdu afferim o kıza Smile

Evet prenses beklediğimden akıllı çıktı Yu shin az değilmiş ya Big Grin
clock01-01-2010, 09:20 PM
Yorum: #8
Vay be Yu Shin her şeyi biliyormuş hahah Big Grin . Deok Man'ın en başta taburdan ayrılıp , düşünmeye başladığı an gelen diğer Hwaranga cevap vermemesi de aşırı saçmaydı . Cevap versem inanacaktı adam zaten . Yönetmen çok kötü Smile
clock01-01-2010, 09:26 PM
Yorum: #9
süper bölümdü.
clock01-01-2010, 09:35 PM
Yorum: #10
Yu Shin bende Deokman kız olduğunu savaş zamanı Deokman kaybolmuştu ve Yu Shin onu bulmuş sırtına almıştı ve ordan gerisini gostermediler Deokman yatakta yatıyordu ne olduysa o zaman oldu dyorum ben ve meraktan catlıyorum 19. bölümü nasıl izlerim diye düşünüyorum Smile Smile
[-]
Hızlı Cevap
Konu
İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]
Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)