Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
NCT Tanıtım


clock08-10-2016, 06:34 PM
Yorum: #1
Bu konu en son: 08-10-2016 tarihinde, saat: 09:35 PM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: BayanMilkshake
[Resim: A32Dv0.jpg]


Çıkışlarından Önce


Çıkış yapmadan önce, 2013 yılında Taeyong, Yuta, Ten, Jaehyun, ve Mark; 2014 yılında Haechan, Donghyuck olarak; 2015 yılında Taeil ve Doyoung, 2016 yılının başında ise Winwin tanıtıldı.

NCT Tanıtımı


NCT (Neo Culture Technology) SM Şirketinin yeni bir projesidir. Bu projeye göre, Dünya'nın farklı yerinde NCT'nin farklı alt grupları oluşturmak. Bu projede şuan NCT U ve NCT 127 grupları oluşturulmuş durumda. Her iki grupta da yer alan üyeler olmasına karşın, sadece bir grupta yer alan üyeler de mevcut.

NCT U Grup Tanıtımı


NCT U grubu ise, bu projenin ilk çıkış yapmış alt grubu. SMRookies adı verilip stajyerlik döneminden geçen NCT üyeleri, 4 Nisan 2016'da NCT U olarak tanıtıldı. Grupta, Taeil, Taeyong, Doyoung, Ten, Jaehyun ve Mark'ın üyeler olduğu açıklandı. Çıkışlarından önce bir çok tanıtım videoları yayınlandı. Bu tanıtım videolarını buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

NCT U, 8 Nisan 2016'da "The 7th Sense" adlı şarkı ile çıkışlarını başarıyla yaptılar. Ertesi gün, 9 Nisan 2016'da ise "Without You" şarkılarını yayınladılar. Bu şarkının iki versiyonu bulunmakta. Kore versiyonunu Taeil, Doyoung ve Jaehyun seslendirdi. Çince versiyonunda ise artı olarak SMRookies'den Kun onlara eşlik etti.

9 Nisan 201'da, NCT U ilk kez yayın yaptı. NCT On Air adlı program, V-app'de canlı olarak yayınlandı. Aynı gün, Çin'de 16. Feng Yun Bang Müzik Ödüllerinde, Çinli üyeler WinWin ve Kun ile beraber canlı performans sergilediler. Grup Kore'de çıkışlarını 15 Nisan'da KBS'nin Music Bank programında sergiledi. Daha sonra ise 2 sezon çekilen NCT Life adında reality showları yayınlandı. Bu programın iki sezonunda da, diğer SM çaylakları onlara eşlik etti.


NCT 127 Grup Tanıtımı


1 Temmuz'da, SM NCT'nin alt birimi olan NCT 127 adlı grubu açıkladı. Grup üyeleri; Taeil, Taeyong, Yuta, Jaehyun, WinWin, Mark ve Haechan (Donghyuck olarak biliniyor) oldu. İlk sahne çıkışlarını 7 Temmuz'da M! Countdown programında yaptılar. Programda, albümlerinden "Fire Truck" ve "Once Again" şarkılarını seslendirdiler. Çıkışları dijital ortamda 10 Temmuz'da, fiziksel olarak ise 11 Temmuz'da oldu. NCT Life programının 3. sezonu, Paju şehrinde çekildi. 16 Temmuz 2016'da ise prömiyeri yapıldı. 29 Temmuz'da ise CocaCola Kore ve SMSTATION işbirliği ile "Taste The Feeling" adlı şarkıyı seslendirdiler.NCT Üye Tanıtımı


[Resim: rELy9N.jpg]

Albüm Tanıtımı


[Resim: lEYRWJ.jpg]

Single Tanıtımı


[Resim: 7AmZ6N.jpg]

OST Tanıtımı


[Resim: Y4PRQk.jpg]
clock06-20-2017, 02:48 PM
Yorum: #2
johnny de var üyelerde yok mu Huh
[-]
Hızlı Cevap
Konu
İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]
Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)