Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Park Jung Min’in Filipinler’de Vereceği Konser İptal Edildi!


clock10-24-2011, 12:43 AM
Yorum: #1
[Resim: parkjungminss501.jpg]

Park Jung Min’in Filipinler’de Vereceği Konser İptal Edildi!

Daha önceden 29 Ekim tarihinde Filipinlerin başkenti Manila’da düzenleneceği ve Park Jung Min’in de konser vereceği bildirilen “October Pop Music Festival” in iptal edildiği açıklandı. Organizatör firma Greenlights Events & Productions Phils., Inc. Konserin iptal edildiğini açıkladı.

Organizatör firma Park Jung Min’in Filipinlere gelmesini uzun süre beklediklerini, Jung Min’in yoğun takvimine rağmen konseri programına kattığını sötledi.

Organizatör firma konserin iptal sebebi olarak Park Jung Min’in ajansını gerekçe gösterdi. “Jung Min’in daha iyi hazırlanabilmesi, daha samimi bir etkinlik olabilmesini istediklerinden” iptal edildiğini söylediler. Organizatör firma etkinliğin Kasım sonuna ertelendiğini de belirtti.

Greenlight Events Jung Min’in katıldığı konserin iptal edilmesinden dolayı hayranlardan özür diledi. Ayrıca konsere katılacak diğer sanatçılar için daha ileri bir tarihte etkinlik düzenleneceğini, satılan tüm biletler için hayranlara geri ödeme yapılacağını da belirtti.

Park Jung Min son zamanlarda Tayvan dizisi olan “Fondant Garden” da Kingone Wang ve Shara Lin ile çalışıyor.

Çeviri: Ice Queen # 34

kaynak : soompi
clock10-24-2011, 10:03 AM
Yorum: #2
ya yazık olmuş hayranlaraConfused ama jun min ne yapsın nasıl yoğunmuş baksanaWink tatlım iyi olmak istiyor besbelliWink hayranlarına daha güzel performans sergilemek istiyorWink üzülmemiştir umarımWinkYararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)