Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Rüyanız Hayrolsun!


clock11-14-2010, 06:47 PM
Yorum: #1
Eveet ahali, başlıktan da anlaşıldığı üzere burada gördüğünüz rüyaları yazacaksınız. Ne kadar saçma, komik, berbat da olsa yazmaktan çekinmeyiniz. İlk rüya benden olsun gari.

Efenim benim rüyalar sizi dehşete düşürebilir. Mantık aramayınız ve gülmeyiniz. Kınarım!

Rüyamda üç günlük evliydim. Kocam olacak şahsıyet epey kiloluydu. Obeze yakındı ama rüyada onu pek seviyordum. 3 günlük evliydim ama bebeğim vardı. Ne ara oldu onu bilemiycem. Neyse benim velet çok usluydu. Yemek isterken ve altına yaptığında ağlamıyordu. Bana bakıyordu ben de ne istediğini anlıyor ve yerine getiriyordum. Ne hikmetse bebek çıplaktı ve yatak odasındaki yatakta uyuyordu. Yetişkin gibiydi ama bebekti. Neyse kaynanam deli kategorisine giren bir cinsti. Üst katımda oturuyordu ve sürekli bize geliyordu. Saatlerce bağırıp evliliği zehir ediyordu. He ben rüyada bile olsa susuyor muydum? Tabi ki hayır. Kadınceğizi iterek dışarı çıkardım ve kapıyı üstüne örttüm. Bu sırada o hala konuşuyordu. Sonra kapının arasında hırkası kaldı. "Gerizekalı gelin hırkam sıkıştı" dedi. Ben de "sensin gerizekalı git artık be çenen kapanmadı bi türlü" dedim ve hırkasını özgür bıraktım. Bir süre sonra yine geldi. Sürekli bağırıp konuşuyordu kemçük ağızlı. Bak yine sinirlendim. Döverim ki onu ben. Neyse bu kemçük ağızlı kaynana kendi yetmiyormuş gibi sülalesindeki bütün çocukları toplayıp benim evime getirdi. Çocuklar evi talan etti. En net hatırladığım sahne yatak odasındaki ketçap lekeleriydi. Her yeri berbat ettiler. Sonra kocamın gelmesine 5 dakika kala kemçük ağızlı kaynana çocukları alıp gitti. Kocam geldiğinde ben ona "alyansları al boşanıyoruz" dedim. Ama tuhaf olan kendi alyansımla birlikte onunkini de aldım ve ikisini ona geri verdim. Şuursuzluk rüyama da yansıyor efenim. Ben napiim. Neyse sonra dombili kocam bana sarılıp ağladı boşanmayalım diye yalvardı. Ama o kadar kiloluydu ki kaburgalarım kırılıyordu az kalsın. Ben dayanamadım ve "tamam boşanmayalım ama burdan taşınalım" dedim. Taşınmaya karar verdik. O sırada kapı çaldı ve benim sülalem geldi. Evin haline bakıp üzüldüler. İkram edecek birşeyler yoktu dolapta. Kına gecesinden kalan meyve suları ve kekleri ikram ettim. Teyzem bana "yüzüne renk gelmiş kız evlenince" dedi. Diyecek bir şey bulamadım içimden küfür ettim ama. Sonra onlar gidince kocamla ev bakmaya çıktık. Çok güzel bir ev bulduk ama orası ev değil cafe imiş meğersem. Çok sinirlendim ve uyandım.

Budur. Evet tahmin edeceğiniz gibi bi tarafım açık kalmış!
clock11-14-2010, 06:56 PM
Yorum: #2
biraz nefret etsem de ruyamda onları gördm yani jonas brotheri Big GrinD:
işte nick beni öpüyordu sonra ben dedimki en sewdiğim üye nick dedim sonra kewın bana küstü onu barıştırmaya çalıştım derken bi tiyatro sahnesi gib bi salon wardı sürekli fotoğraf çekiyordum we nick ebni öpüyordu nedenini nick söled: eer şmdi öpmezsem peşmde dolanack ddedi yani sırf onun için öpyormuş xD snra Joe vardı onla hiç ilgilenmedim hep nick hep nick Smile) sonra Onları braktm bizim eve geldm bide ne görym demi lovato ve bütün sony'nin yıldızı ekibi bzm ewde İşte sany le arkadaş olmaya çalştm ama beni tersledi snra dier sarışın kızla arkdş oldum we nicho ve fredyle arkdş oldm ama demi lovatoyu yani sany i hiç sewmwedm xD ((neden bu ruyayı gördüğümü anladm dün dısney channel izlemiştm we annem sürekli kapatmamı sölemşti ben yinede izlemiştm jonas los angellsde we Sonynin yldızını izlmştm Big Grin))
-SON-
clock11-14-2010, 08:11 PM
Yorum: #3
arkadaşımın bedeninde ben varım oturuyorum bi evde(ama sanırım benim evim). çay kahve falan içiyorum ama ne televizyon ve radyo hiç birşey açık değil deli gibi tek başıma takılıyorum evde duvara bakıyorum. sonra benim bedenimdeki bi başkası geliyo. perdelerimi açıp gidiyo hiç tepki vermiyorum. sonra evin odalarından birine giriyorum benim eski oppam orda camdan dışarıya bakıyor. gidiyorum yanına "neden burdasın" diyorum "hiç gitmemiştimki" diyo. bende "peki" diyip çıkıyorum o odadan arkamı bi dönüyorum o kapı yok başta şaşırıyorum sonra üst kata çıkıyorum benim bedenimdeki başkası orda ağlıyo gidiyorum yanına sarılıyorum avutuyorum onu falan (neden ağladığını biliyomuşum gibi davranıyorum ama bilmiyorum) sonra "teşekkürler kurtuldum" diyo çıkıyorum kapıdan bi bakıyorum o kapıda gitmiş. kalıyorum ortada bi anda aşağıya iniyorum annemi görüyorum "hadi gidelim çok kaldın" diyo karşımda bi anda bi ayna beliriyo. kendi bedenimdeyim şok oluyorum olduğum yere düşüyorum bağırıyorum annem, babam, eski oppam ve arkadaşım başımda durmuş "geçecek merak etme" diyo ben ağlıyorum çırpınıyorum olduğum yerde arkadaşım durup "böyle olmamalıydı" diyo annemde "bunu kendi istedi" diyo. çığlık atıyorum ama sesimi duyamıyorum sonra bi karanlığa düşüyorum gözümü açıyorum bi çimenlikte çevremde 4-5 tane yavru köpek büyük gözlerle bana bakıyor. o ana kadar rüya kötü gitsede uyandığımda kendimi çok huzurlu hissediyodum Big Grin
clock11-14-2010, 08:16 PM
Yorum: #4
(11-14-2010 08:11 PM)seymsomething Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  arkadaşımın bedeninde ben varım oturuyorum bi evde(ama sanırım benim evim). çay kahve falan içiyorum ama ne televizyon ve radyo hiç birşey açık değil deli gibi tek başıma takılıyorum evde duvara bakıyorum. sonra benim bedenimdeki bi başkası geliyo. perdelerimi açıp gidiyo hiç tepki vermiyorum. sonra evin odalarından birine giriyorum benim eski oppam orda camdan dışarıya bakıyor. gidiyorum yanına "neden burdasın" diyorum "hiç gitmemiştimki" diyo. bende "peki" diyip çıkıyorum o odadan arkamı bi dönüyorum o kapı yok başta şaşırıyorum sonra üst kata çıkıyorum benim bedenimdeki başkası orda ağlıyo gidiyorum yanına sarılıyorum avutuyorum onu falan (neden ağladığını biliyomuşum gibi davranıyorum ama bilmiyorum) sonra "teşekkürler kurtuldum" diyo çıkıyorum kapıdan bi bakıyorum o kapıda gitmiş. kalıyorum ortada bi anda aşağıya iniyorum annemi görüyorum "hadi gidelim çok kaldın" diyo karşımda bi anda bi ayna beliriyo. kendi bedenimdeyim şok oluyorum olduğum yere düşüyorum bağırıyorum annem, babam, eski oppam ve arkadaşım başımda durmuş "geçecek merak etme" diyo ben ağlıyorum çırpınıyorum olduğum yerde arkadaşım durup "böyle olmamalıydı" diyo annemde "bunu kendi istedi" diyo. çığlık atıyorum ama sesimi duyamıyorum sonra bi karanlığa düşüyorum gözümü açıyorum bi çimenlikte çevremde 4-5 tane yavru köpek büyük gözlerle bana bakıyor. o ana kadar rüya kötü gitsede uyandığımda kendimi çok huzurlu hissediyodum Big Grin

Huahah kız burda beden değiştirme gibi absürd bir eylem içinde ama anne tepkisi yine aynı "hadi gidelim çok kaldın" nihahah. "Ama anne beden değiştirdik garip olaylar bunlar" falan desen, eminim "rüyada çok kalınmaz rüyanın bereketi kaçar" diyecek Smile)
clock11-14-2010, 08:31 PM
Yorum: #5
yok zaten ne yaptıysam kadın beni suçlamaya devam ediyor Big Grin anne rüyada bile anne ya Big Grin
[-]
Hızlı Cevap
Konu
İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]
Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)