Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
[SJ] Kimbum'un Gruptan Gitmeden Önce Yazdığı Mektuplar


clock11-14-2011, 05:28 PM
Yorum: #1
Kibum'un KyuHyun'a Yazdığı Mektup ^^

"Kyuhyun, Cho Kyuhyun sen hyungların en fazla başının ağırmasına neden olan sebepsin İnatci evil çocuk. Seninle birlikte magnae statusu güçlendi, abilerinle kaç kere didiştiğini kim biliyor ? Ama her seferinde evil planın başarıya ulaştığında senin evil gülümsemeni görüyorum. Kızgın değilim artık çünkü sen sonunda gerkeçte kim oldugunu gösterdin. SUJU ya katılan son üye, başlangıçta birçok sorun yaşadın, hala hatırlıyor musun? (hatırlamaz mı her programda anlatıyor Big Grin) Fanların ilk hediyeni sana verdiklerinde yüzün de tamamiyle inanılmazdı. Sahnede şarkı söylerken herkes seninle gurur duyuyor. SUJU için doğmuş gibisin sanki ( ♥ ) Bu cehennem çalışmalardan sonra, sonunda büyüdün. ( haha bence daha değil o.O) Yurda geri dondugunde kasten hyungları görmezden gelip direk yatağa gidiyorsun. (Big Grin ) Sen gerçekten evil bir çocuksun. (bencede) 2. albümü tamamlamak için iyileşmeye devam eden vucudunu zorladığın zaman gerçekten senin için endişelendim. ( kıyamammm T.T ) Bugün sen sahnede beni arayarak duruyorsun, Bizim eskiden seni aradıgımız gibi. Bunun yüzünden hyung yakında geri dönecek. sen Gamekyu sadece benim PK için beni bekle. Seni yendiğimi izle."

Kibum'un Shındong'a Yazdığı Mektup ^^

"Mutlu ve tombiş Shindong hyung, biliyorum ki ilk çıkış yaptığımızda en çok baskı altında olanlardan biriydin. Ama bilmedikleri birşey var ki bizim harika dans kaleograflarımız (Danslarını,kıyafetlerini falan ayarlıyormuş) için kaç gece sabahladın. Bugün sen %100 yetenekli birisin. Senle gurur duyarken sana söylemeye utanıyordum ve söylemek istedim. Shindong hyung teşekkür ederim. Ve bir kere bile artık şunu söyleme ' SUJU' nun popülaritesine engel oluyorum, ayrılacağım' sensıiz danslarımız organızasyondan yoksun olur. Sen olmasan rap kısımları kim söyler? Bu yüzden benim için beklemelisin. Böylece seninle birlekte tekrar bir arada sahnede olacağız ve adımızı hayrkıracağız"

Kibum'un Sungmin'e Yazdığı Mektup ^^

" Sungmin hyung Suju'nun içinde en şirinlikle dolu kişisi. Hehe bizim gülüşlerimiz benzemiyor mu? Hayranlar bizi benzetiyor.Senin şirin bir tavşan olduğunu söylüyorlar ama senin materiallı dövüş sanatı çalışrken bir kere bile görmediler mi? aslında sen sert bir erkeksin Big Grin İnatcı ve bir damla göz yaşı çıkarmaya istekli o.O Bu senenin sonunda büyük ödülü kazandığımızda, en yukarıda olduğumuzda, sen bir kalabalığın ağlayıslarını izledin, herbirimizi rahatlattın, ve ağlamayı reddettin.Ama Sahne arkasında basın eğikti biliyorum ağlıyordun. Hyung sen 6 kardeşim, 6 abım var diyordun ve güçlü olup ağlamaman gerektiğini hissettmiştin. Hyung sen tamamıyla harika bir insansın. Senin sayende ben hiç endişelenmem gerektiğini hissetmedim"

Kibum'un Eunhyuk Yazdığı Mektup ^^

Eunhyuk hyung, Hey Lee Hyukjae yine ağlıyor musun? Çok safsın ve ağlayan bebeksin.Evet eğer aptal olmasaydın, bu kadar bozuk parayı sadece iyi arkadaş olmak için teslim eder miydin? ( o.O ) Eğer saf olmasaydın, çıkış yapmadan seni niye kutladığını bilmeyen hayranların elini tuttuğunu ağzından kaçırır mıydın? Eğer saf olmsaydın, cool ve iyi rolü yaparken ayda bir gizlice ağlamazdın.Saf insanların da kendi mutluluğu vardır. Suju da sen ana danscısın. Bu pozisyonu kimse senden alamaz. Ah bir de şarkı ve şarkı sözü yazıyorsun. Biz senin dış görünüsünden ne kadar hırsılı ihtiraslı olduğunu anlayamıyoruz. Hey Hyukjae önceki gibi rap kısımları 2 ye böl yarı senin, yarısı benim için. Bıiz tekrar birlikte söyleyebiliriz. benıim için beklemelisin. Ahh çocuklar sen ağlayınca itibar kaybediyorlar tamam mı ? Aynı zamnda bana yalan söyleme ben senın imajını kontrol edenim. Unutma benim için bekleyeceksin "

Kibum'un Siwon'a Yazdığı Mektup ^^

" Siwon hyung, Oh sonunda sana gelebıldim, Choi Siwon sen bir melek misin? Ya da yetiştiğin çevrede kötülükleri görmene izin vermediler mi? Bana ne kadar baskı yaptığını biliyorsun. Her sana baktığımda kendimden utanıyordum. Etrafımda arkadaşım olmak için dolandığını hala hatırlıyorum. O sırada yüzün çok dürüst görünüyordu ve dünyada hala meleklerin olabilceğini hissettim.İşte o zaman beni kurtardın.Beni, ben farklı bır çevreden gelen biriydim ve senşn arkadaşın olabilir miydim? Belkide yorulduğum zaman Kangin hyung'un dediği gibi ' mızmızlık etmeli ve şirin bir şekilde yoruldum demeli ve tek başına öne çıkmamalıyım'. Bence sen hyung bana yardım ettin degil mi? Sana güvenmek istediğime karar vermemmin sebebi en rahatlatıcı omzun seninki olmasıydı. Gitme tamam mı?

Kibum’un Kangin’e Yazdığı Mektup ^^

" Kangin hyung, hayır Youngwoon hyung. Derler ki eğer yumuşak kalpli iyi bir anne varsa katı sert de bir baba vardır. İşte sen sert bir babasın. Ama biliyorum ki kalbin çok yumuşak ve kırılgan. Bazen bütün yükleri sen üstüne alıp Teuk hyung'u korudun. Film çekimleri sırasında (Attack on the pin up boys ) Suju için daha çok çalışacağım dediğinde sayende benim gibi idol şarkıcı için çıkarılmıs ve sadece güzel bir yüze sahip olan bir çocuk için çok motive ediciydi. İlk çıkış yaptığımızda çok içine kapanık bir çocuk olduğumu biliyorum. Ama şimdi düşünüyorum da benimle ilgilenmeni ve dikkat etmeni istedim. Benim için şunu demeni istedim 'Bakın bu benim kardeşim, çok iyi bir oyuncu sadece yüzü güzel değil'
sana hep inanıyorum hyung seni takip edeceğim ^^

Kibum’un Yesung’a Yazdığı Mektup ^^

" Yesung hyung itiraf ediyorum bazen insanın dilini tutulacak şeyler yapabiliyorsun. Nerde ve hangi ruh hali içinde olmamız senin için sorun değil sen her zaman şakalar yapıp ortamı kasabiliyorsun. Ama Jong Woon ( Yesung'un gerçek adı) hyung senin sensin en çok kıskandığım ses. Biliyorum ki sen SUJU'nun yeri doldurulamayacak ana vokalistin. Ama yarattığın komik hallerin idol imajını zedeliyor. Kameralar yokken çok daha çekici ve sessizsin. Chungamdan gelen bu çocuk güvenilir bir dağ gibidir. Jung Woon hyung biliyorum bazen unutsam bile sen SUJU ailesinin en büyük ebeveynlerindensin. Sen ve Teuk hyung olmadan Suju ayakta duramaz."

Kibum’un Hangeng’e Yazdığı Mektup ^^
" Hankyung hyung, Birbirimize çok benzediğimizi hissediyorum. Bir hayal uğruna, sen evinden uzaklara geldiğin zaman bende kendi hayalım için evime döndüm. Ama ikimizde ailemizden uzaktık, arkadaşımız yoktu ve sıfırdan başlamak zorundaydık. Bu aynı 3 yıl önce ilk Amerika’ya vardığım zaman gibiydi. Arkadaşım yoktu ve ilkletişim kuramıyordum. Dayanılması zor günlerdi. Hangeng hyung içten ve masum gülümseyişin beni mahcup ediyordu. Bugünler zor günler değil mi? İlerisi için savaşmak ve çabalamak zor. Bence ben seni anlıyorum sende beni. İkimizde hayalleri için koşan iki çocuk gibiyiz. Şu an olan şeyler olsa bile biz hala beraber yürüyebilir miyiz? Bence vazgeçmeyeceğiz!"

Kibum’un Heechul’a Yazdığı Mektup ^^

" Heechul hyung, benim için en özel insan. İlk takıştığımızda birbirimizi anlayamamıştık. Sen benim resmi olmamı bende senin diğer insanlara değişik davranmanı sevmemiştim. Ama kader bizi bir araya getirdi. Rainbow Romance dizisi çekimleri sırasında ben yavaş yavaş seni anlamaya başladım sende beni kabullendin ve sonunda en favori dongsengin oldum. Senin benim için su ana kadar yaptıklarına baktığımda ne yazık ki ben sana sadece yardım edebildim. Kaza geçirdiğin zaman , ameliyat olduğun zaman ve yanında Hangeng hyung olmadığı zaman ben seninleydim. Heechul hyung her zaman ısrarcı ve güçlü ol Kibum seni hayal kırıklığına uğratmayacak."



Kibum’un Leeteuk’a Yazdığı Mektup ^^

"Leeteuk hyung bir abi ve bir baba gibi. Ben her zaman benim için endişeleneceğin bir çocuk olmaya çalıştım. Buna rağmen onun çaresiz hissettiğini biliyorum. Ben her zaman uyumlu olamadım ama o hep beni destekledi. Ben bazen idol imajına gereksiz yere komik olmaya çalıştığı için zarar vermesiyle dalga geçiyorum. Ama o benim onunu önemsediğimi biliyor ve çok fazla yorulmasını istemediğimi. Ve sonra bir gün o kameraya gülümseyerek şunları söyledi:' aslında Kibum her zaman dikkat edeceğim tek çocuk' Bir çok göz yaşı dökmedi ama yinede benim adımı haykırdı. Birkez daha benim amacım için istekli oldu. Leeteuk hyung Kibum seni seviyor, ve seninle sonuna kadar devam edeceğim.

Kibum’un Ryeowook’a Yazdığı Mektup ^^

" Ryewook ah, benden sadece birkaç gün yaşlı olan hyung, hala kendini magnae diye çağırıyorsun. Bana göre sen %1000 magnaesnın. Bir dongseng her zaman ilgiye ve şevkate muhtaçtır. İlk çıkış yaptığımız sırada sen Junyoung'un yerini alabilecek son kişiydin, ve bize katıldın. Ve sadece birkaç hafta eğitilmiş bir izlenimin vardı. Ama senin ne kadar çalıştığını kimse görmedi .Kısa bir süre içinde şirin tombik bir oğlandan şu an ki haline kavuştun.Ne kadar ızdırap çektin? Ben sadece sunu biliyorum ki bir daha asla kilo almayacaksın ve önceki gibi görünmeyeceksin. Ryeowook ahh yanında olmamam, alışılması zor mu? Merak etme ve ağlama.Hala senin şarkılarını ve benim için piyano çalışını bekliyorum.Kim Ryeowook en iyisisin ve Suju'nun ölümsüz magnaesi. Biz hyungların en çok gurur duyması gereken dongsenglerıyız değil mı?"

Kibum’un Donghae’ye Yazdığı Mektup ^^

" Donghae, benim Donghae'm Sana hyung diye seslenmeyeceğim çünkü ben senin abin gibi hissediyorum, bir hyung seni korumalı Benim Donghae'm unutulmayacak bir çift göze sahip, gülüşün çok temiz ve masum, bir anda benim buz kalbimin erimesine neden oluyor. Kore ye ilk geldiğim ve tamamen farklı bir cevrede olduğum zamanı hatırlıyorum. Sen benim elimi ilk sıkan ve beni korkutarak sarılan ilk kişiydin. Sonsuza kadar kardeş olalım tamam mı? Lee donghae Kim Kibum'un en iyi arkadaşı. Senin abın ben olacağım tamam mı? Baban öldüğünde senin üzerindeki etkisini unutamıyorum, ama seni rahatlatmak için çok zaman harcayamadım.Çünkü o sırada maalesef üzerinde çalışmam gereken şeyler vardı. Lee donghae en iyi kalplı insan Tuek hyung ikimize en çok güvendiği kişilerin biz olduğnu söyledi. Çine gittiğinde vatan hasreti çekme Hangeng hyung'u izle tamam mı?

Ohh sonunda bitti ^^ Buyrun arkadaşlar ^^
clock11-14-2011, 05:30 PM
Yorum: #2
offf çok uzun mektup ilk paragrafı okuyabildim ancak ConfusedConfused
clock11-14-2011, 05:32 PM
Yorum: #3
Çeviriken banada öyle geldi ama güzel şeyler yazmış Big Grin
Ziyaretin için teşekkürler Big Grin
clock11-14-2011, 05:34 PM
Yorum: #4
kesinlikle yesun'um oladan olmaz Angel
tşk konu için ellerine sağlık Smile lol
clock11-14-2011, 05:35 PM
Yorum: #5
Ben teşekkür ederim Smile
clock11-14-2011, 05:35 PM
Yorum: #6
hepsini okuyamdaım ellerine sağlık konu için teşekkkürler
clock11-14-2011, 05:35 PM
Yorum: #7
ne kadar iyi niyetli ve masum bir mektup..ne kadar uysallar yirim onları Angel
eminim çok uğraştın emeğine eline sağlık paylaşım için teşekkürler Wink
clock11-14-2011, 06:22 PM
Yorum: #8
Konu gerçekten uzun insanın canı sıkılıyor Big Grin Çevirirken birde bana sorrr Big Grin
Gerçekten zorduu onu yazarken annemin bana toz aldırması beni geciktirdi XD
clock11-14-2011, 06:56 PM
Yorum: #9
Ellerine sağlık canım çok güzel olmuş Angel
clock11-14-2011, 07:00 PM
Yorum: #10
çok uzundu ama bitti hasta




[-]
Hızlı Cevap
Konu




İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]




Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)