Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Soğuk Bir Dokunuş


clock03-17-2021, 04:11 PM
Yorum: #1
Karya 33.üncü katta ki evinden dışarıda gezen karınca kadar kalmış insanlara bakarken iç geçirdi:" Etraf kuyruğuna bastığım köpeklerle dolu Fırat. Kimi çevirsem titrek gözlerle bakıp ölmemek için yalvarıyor." Fırat, Karya'nın korumasından çok sırdaşı ve kardeşiydi.
"Aklında ne var? Onu yanımıza alacak mıyız?" Karya pencereden bakarken cevap verdi: "Denemeden bilemeyiz Fırat, bu kadar gaddar olma lütfen."
Fırat dişlerini göstererek güldü:" Tamam, o zaman işe alımını sağlıyorum. Gözüm kızın üzerinde olacak."
"Bundan eminim."

3 Gün Önce

Karanlık ve soğuk akşamlardan birinde beyaz takım elbiseli bir adam araba hurdalığının önünde, elinde ki davetiyeyle birini bekliyormuş gibi bir sağa bir sola yürüyor arada durup etrafına bakıyordu. Gözlerinde korku, endişe ve telaş okunuyordu. Bir kaç dakika sonra girişine siyah bir jeep gelip durdu. İçinden iki tane silahlı adam çıktı. Takım elbiseli adamın da onları beklediği belliydi, beraber içeri girdiler. Arabaların arasından uzunca bir yol gittikten sonra önlerine kırmızı deriden bir koltuk çıktı. Silahlı adamlardan biri gülümsedi.
"Buraya kadarmış Yalın bey, söylemek istediğiniz başka bir şey yoksa işimize bakıcaz."
Yalın biraz düşündü ama ne diyeceğini bilemedi. Kırmızı deri koltuk görülmesi büyük tehlike anlamına geliyordu. Bir hata daha yapamazdı, yani bu bir uyarıydı.
"Karşınıza çıkmamak için gerekeni yapıcam."
silahlı ikili birbirlerine baktılar.
"Buraya temenni dinlemeye gelmedik, değil mi Osman?"
"Öyle, kardeşim." Osman silahını çıkarıp Yalını oracıkta vurdu. Normalde Fırat, Osman'dan daha acımasız olurdu ama bu sefer işler değişmişti.
"Artık gidelim mi Fırat, Koltuğu çocuklar alırlar."
"Tamam, tabi gidelim."

İkili ofise vardıklarında Karya oradaydı.
"Hallettiniz mi?" İkili bir ağızdan onayladı. Fırat hurdalıktan ayrılmadn önce adamın cüzdanından aldığı kartviziti Karya'ya verdi. Hırsız iş adamlarından biri daha silinmişti listeden.
"Nasıl geçti?" İkili birbirlerine baktılar cevabı Fırat verdi.
"Oldukça hızlıydı, İşini Osman bitirdi." Buna Karya bile şaşırmıştı. Osman açıklama yapma ihtiyacı duydu.
"Yorgun ve uykusuzdum." odadakiler bu sözlere tebessüm etmişlerdi ama uzun sürmedi. Hemen yeni hedefe odaklandılar. Konak Tefecilerine..
[-]
Hızlı Cevap
Konu
İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]
Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)