Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Super Junior ‘Super Show 4′+ Basın Toplantısı Ve Fotoğrafları


clock11-20-2011, 10:56 PM
Yorum: #1
Super Junior ‘Super Show 4′+ Basın Toplantısı Fotoğrafları ile Fanlarının Gözlerini Kamaştırıyor

[Resim: image00002ml.jpg]

20 Kasım, Super Junior erkekleri son zamanlarda Seoul de başlayan 'Super Show 4' turu için bir basın toplantısı düzenledi. Basın mensuplarını süperstarları canlı görmek için Olympic Park Stadyumu'na akın ettiler ve onların en son maceralarındaki düşüncelerini duydular.

Lider Leeteuk, “biz özel performansımızı sergileyeceğimiz özel sahnemizi kurduk diye başladı. Biz "kıtasal sürüklenme teorisi" fikrini aldık ve kendimiz için "sahne asansör teorisi" oluşturmak için kullandık.Bugüne kadar bizim havaya kalktığımız performanslarımız oldu.Ancak bu sefer , hareketli sahne ile gösterinin kendisini daha da göz alıcı hale getirecek.”

O emin olarak iddia etti,”Superman şarkımızı sözleriyle dinliyorsanız eğer,onların ( Bizim ölçümüz en iyisidir ) diyen bir parçadır. Bu sözcükleri gerçek yapmak için, Kore de, daha önce hiç görülmemiş bir performans gerçekleştirdik.”

Onların temasını gösterecek bir tema seçmesi sorulduğunda, Leeteuk “Dünya birdir “ seçti.
Tüm dünya mekanlarına yolculuk olacak gibi ‘Super Show 4′ bu fikri hayata geçirecek. Super Junior Seul, Osaka, Taipei, Bangkok, Pekin,Singapur, ve daha birçok Asya ve Avrupa şehirlerinin yanı sıra konserler düzenleyecek.

Super Junior ‘un 5. albümü “Mr. Simple” şarkılarının yanı sıra fanların favorileri ve solo sahneleri de olacak.


Çeviri :hurisahinturk
Kaynak:allkpop


____________________

Super Junior promises to dazzle fans with ‘Super Show 4′ + photos from press conference

On November 20th, the boys of Super Junior held a press conference for their ‘Super Show 4‘ tour, which kicked off in Seoul recently. Members of the press flocked to the Olympic Park Stadium to see the superstars live and hear them express their thoughts on their latest adventure.

Leader Leeteuk began, “What’s special about this performance is the style we used to set up the stage. We took the idea of the “continental drift theory” and used it to create our own “stage lift theory”. Up till now, we have had performances where we were lifted up into the air. This time, however, the stage itself will move around, which will make this show even more spectacular.”

He confidently asserted, “If you listen to the lyrics of our song “Superman“, there’s a part that says ‘Our scale is the best’. To make those words come true, we will bring Korea a performance that has never been seen before.”

When asked to choose a theme for their show, Leeteuk chose, “The world is one“.

‘Super Show 4′ will bring that idea to life, as it’ll be travelling to venues all over the world. Super Junior will hold concerts in Seoul, Osaka, Taipei, Bangkok, Singapore, Beijing, and many more cities in Asia and Europe as well.

Super Junior will be performing songs from their 5th album, ‘Mr. Simple‘, as well as fan favorites and solo stages.


clock11-20-2011, 10:59 PM
Yorum: #2
[Resim: image00001ml.jpg]

[Resim: image00002ml.jpg]

[Resim: image00003ui.jpg]

[Resim: image00004ov.jpg]

[Resim: image00005bi.jpg]

[Resim: image00006s.jpg]

[Resim: image00008g.jpg]

[Resim: image00009dv.jpg]

[Resim: image00007xt.jpg]
clock11-21-2011, 01:07 AM
Yorum: #3
Süper bir grup.Yeni farkettim.Ama çok seveceğime eminim.
Özellikle A-CHa şarkısını öneririm.
Wink
clock11-21-2011, 01:21 AM
Yorum: #4
WinkWinkWinkWinkWinkWinkWink
clock11-21-2011, 01:41 AM
Yorum: #5
super junior süperrr görünüyorlar büyük gülüş
leeteuk sakalını kesmişmi? Huh siwon giderek itici geliyor bana yaaa kusucak ilk defa bu resimde shindong dikkatimi çekti!!! XD
huricim teşekkürler canım resimler çok güzel lol Smile Smile SmileYararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)